Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Foto zabawa


Italiano

Rekomendowane odpowiedzi

dobra,ceduję prawo do wklejenia zdjęcia/życzenia na jarko :decayed:

to tak tytułem tej mojej obiecanej dwójki w Bukowinie :gwizdanie:

PS.chodzi o pokój :cool1:,bo znajac wasze myśli... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak tytułem tej mojej obiecanej dwójki w Bukowinie :gwizdanie:

Dla chłopaków z PO MO RZA mamy specjalnie dwie szóstki na ostatnim piętrze :naughty:

No to jak w temacie... Proszę o zdjęcie Pani w stroju rybaka :cool1:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:33_________________________________________________

no wlasnie ... najpierw musisz sie dowiedziec co chce tomeks32

no tego opla chciał, ale jak to Krzyniek stwierdził - martwy punkt :decayed:

dobra, jedziemy dalej bo sie pogubimy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250px-Władysław_Wankie_Rybaczka_bretonska.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:35_________________________________________________rybaczka.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:36_________________________________________________poprosze o jakis wiejski tuning opla calibry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że ciekawy temat zapodałem :kox:

[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:39_________________________________________________

poprosze o jakis wiejski tuning opla calibry

Kurcze, szkoda że na spotach fotek nie robię bo zawsze się zjawiają tam gdzie My jesteśmy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. to mial byc stroj rybaka a nie stroj kapielowy :tongue4:

tak se wyobrażam kobietę rybaka,a na haczyku jestem ja :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:44_________________________________________________zdjęcie naprawdę ładnej dziewczyny,ale bez zębów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dziewczyna?[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:42_________________________________________________bo mam pomysł na następnego klina :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:42_________________________________________________http://www.forewordmagazine.com/blogs/soundoff/content/binary/my%20teeth.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:45_________________________________________________moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1175970145.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:47_________________________________________________moja nie ma zadnego a twoja ma 2 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma 2 tic-taki :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:48_________________________________________________ale tak sobie myslac .. taka zabawa robi z nas jeszcze większych głupków :kox::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dziewczyna?[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:42_________________________________________________bo mam pomysł na następnego klina :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:42_________________________________________________http://www.forewordmagazine.com/blogs/soundoff/content/binary/my%20teeth.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:45_________________________________________________moze byc?

goperek pedofilu :kox:

przecież pisałem "...na prawdę ładnej..." :cool1:

ładnej=nagiej :evil: w słowniku zdrowego chłopa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no to trzeba prostować na samym pocz o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz że chcesz bojler na ciepła wodą błągam cie! mam cos extra :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to usiadzicie wygodnie załatwcie sobie papu na cala noc i grzebiecie w necie :evil: :evil:

a wiec chce 8 facetów w wąsach i grających w kasynie w granatowych t-shirtach lub bezrękawnikach

good luck have fun :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:55_________________________________________________ps. mogą mieć ewentualnie peruki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...