Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 TDI AVF] Czarny Avant bieda edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wszystkim. Jestem na forum nowy. Dzisiaj dobiłem targu z ojcem i nabyłem drogą transakcji Audi A4, B6 Avant z silnikiem TDI AVF :) Do tej pory śmigałem Audi 80 B4 również z silnikiem TDI 1z ale na wtryskach AFN i softem od MUNIORA :) ale do rzeczy:P

Marka: Audi

Model A4, B6

Rocznik: 2003

Wersja nadwozia: Avant

Kolor: czarny metalik 

Silnik: TDI PD AVF 131KM/310NM

Skrzynia: Manual 6b

Koła: Standardowe 15" Audi

Wyposażenie:

- climatronik

- 4x el. szyby

- el. lusterka

- demontowalny hak

- podgrzewane fotele

- skórzana tapicerka - BRAK

- skórzana kierownica - BRAK

- FIS - BRAK

- Tempomat - BRAK

 - ksenony - BRAK

- radio 2 DIN - BRAK

- Duże koło - BRAK

Czyli bieda :D

Przebieg?? Niech zostanie tajemnicą hyhy :)

Ojciec jeździł przez ostatnie 3 lata więc rozrząd i inne podstawy mam z głowy, przynajmniej na razie

Plany na tą bliższą i tą dalszą przyszłość:

- ogarnięcie VAGiem tego i owego

- Skórzana kierownica

- Większe koło

- Spryskiwacze reflektorów i ori ksenony

- Wymiana klawiszy na nowe niezjechane palcami.

Więcej raczej się dziać nie będzie więc topic będzie bardzo skromny :P

 

20160910_184331.jpg

5a0c90b7167dcdd7.jpg

2db6e240cc9518d2.jpg

b92a85687dbf60f3.jpg

c283c3005f195347.jpg

9cfe5ad584d4d17f.jpg

 

Instalacja mojego CB :D Prosto... bez dziur i śrubek. Ale raczej do użytkowania od wielkiego dzwonu niż na co dzień :) jeszcze muszę przeprowadzić zasilanie w ustronne miejsce :D W sumie to mój pierwszy mod w tym aucie ?

e4319435b5282951.jpg

66ce175c0a49cd9a.jpg

7b48fbb46e23a2ae.jpg

W kolejce polerowanie szyb i wymiana wycieraczek na te płaskie z 2004 wraz ze spryskiwaczami na mgiełkowe bo te ori szpryce to o kant czterech liter :)

Dziś dobrałem się do kanapy aby odczytać wlepkę z kodami wyposażenia. A oto i one☺

 E0A = Akcja specjalna-brak
7A0 = Bez odtwarzacza cd/instalacji do odtwarzacza płyt cd
4UE = Lewo/prawo
6XC = Lusterko zewn. elektr. ustawiane
1KD = Hamulce tarczowe tył
J0R = Akumulator
1LB = Faustsattelbremse przod
1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
5MA = Wkłady ozdobne
7X0 = Bez ultradźwiękowej sygn.przy parkowaniu
4R4 = Elektryczne podnośniki szyb
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
8GU = Alternator
0G1 = Przedłużenie okresu przeglądu
0YK = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 10
0JJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1436-1495; 1bj:1436-1495
T9J = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9/96kw tdipd
3NZ = Oparcie tylne dzielone
8JH = Reflektor halogenowy kzl
U1A = Obudowa wskaźników - zegara i prędkościomierza
X0A = National sales program germany
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz.
8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
9Q3 = Wyswietlacz wielofunkcyjny
8Z5 = Chlodnica wody
D3E = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9/96kw tdipd
7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego
C1W = Felga aluminiowa 6 jx15h2 et42
7K0 = Bez układu kontroli ciśnienia w oponach
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
2K1 = Zderzak wzmocniony
6R1 = Osłona dźwigni zmiany biegow
3L3 = Siedzenia normalne przod
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
0GE = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu3
01A = Nie znaleziono kodu.
4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

Tak czytam, czytam i paru kwestji nie rozumiem

1. 8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

2. 9Q3 = Wyswietlacz wielofunkcyjny

Ad 1. Mam tylko regulacje za pomocą pokretla a brzmi to jak jakies samopoziomowanie. Hyhy

Ad 2. Czy to oznacza ze po zakupie odpowiednich manetek i probach odblokowania fisu ten owy fis będzie działał jak należy?

Edytowane przez dpiorek

Opublikowano

Tak sie zawsze mowi, ze nic nie bedzie sie dzialo. A tutaj za pol roku kurier za kurierem z fantami :)

Powodzenia!

Opublikowano
  • Autor

Było by miło, tak jak mówisz... Czas pokaże. A Kolegę z bratniego forum kojarzę. :) Pozdrowienia :D

Edytowane przez dpiorek

Opublikowano

Wrzuć trochę więcej fot co będziemy mieli historię jak wyglądało auto zanim powiedziałeś "więcej raczej się dziać nie będzie więc topic będzie bardzo skromny" :D Jakieś foty wnętrza itd. I już śledź inne tematy co będziesz wiedział jak bardzo nie chcesz modzić auta :P

Opublikowano
  • Autor

Foty będą niebawem :D. A z modami to pewnie tak jak w mojej B4, widać, ze nic się w niej nie działo :) Skromnie utrzymana ale czysta i zadbana na miarę moich możliwości :D Jak portfel pozwoli to i jakieś mody będą :D Czas pokaże :)

Opublikowano

Co robisz z B4? Bedzie na sprzedaz?

Opublikowano

Serię są nudne zawsze coś wpadnie:D

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Kavior78 napisał:

Co robisz z B4? Bedzie na sprzedaz?

Najprawdopodobniej... jeszcze ostateczna decyzja nie podjęta.

Opublikowano
  • Autor

ce655a7d07e09554med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Takie kwiatki pokazały się po podłączeniu VAGa. Udało się skasować 00710 - wykonałem nastawy podstawowe zgodnie z info na forum :D. Skasowały się 01370, 00962, 01368, 01371, 01572 na jak długo, to czas pokaże hyh. Zostaje 01134,01562 i 00588. O ile na 00588 mam pomysł, to na 01562 nie mam żadnego, a na razie nie chcę rwać tapicerki. A propos błędów 01370 - 01572... czy uszkodzony kluczyk może być temu winien?? Ojciec twierdził, że drugi kluczyk jest coś nie do końca sprawny. Raz otwierał, a raz nie czy jakoś tak. I tak zachodzę w głowę, czy to może on generował takie błędy czy może po prostu pier... ę głupoty hahah  pozdro :)

Błędy AVF.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć Wszystkim :) Nie wiem jak u was ale u mnie już święta :grin: Szkoda tylko, że zęby bolą i oczy łzawią jak się na paragon patrzy hehe.. Właśnie wpadła paczka od dzikiego :D:banan:

20191031_075220.jpg

Opublikowano

Dobry wybór, ja na lemforder'ze przekroczyłem już 100kkm i ciągle się trzymają  :)

Opublikowano
  • Autor

Teraz czekamy na instalację:decayed: a następne w kolejce zwierciadła i wycieraczka wsteczna :facepalm:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Pany temat lichy nie ma co :whistling:ale żeby nie było to coś się tam dzieje...

  • Odkurzanie i pranie wnętrza
  • Nówki tarcze i klocki Brembo na przodzie
  • Trafiło się 1be więc nie było co czekać. Moje 1ba i tak już zmęczone było...
  • Za małą flaszkę wpadł panel klimy z idealnymi klawiszami temperatury. Nie to co moje :doh: 
  • No i tempomat z modułem Q... dziś próba podejścia z kolegą ze Strefy VAG :hi: zobaczymy co z tego wyjdzie :D

A tym czasem POZDRO! :drinks:

Panel klimatronic - Dawca.png

20180813_162855.jpg

20180813_162859.jpg

20180813_173204.jpg

20180813_173208.jpg

20180816_191913.jpg

20180816_191917.jpg

20180816_191921.jpg

20200619_165310.jpg

20200619_165346.jpg

20200619_184049.jpg

20200619_202149.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.