Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?


porter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-Panowie potrzebuję pomocy,chciałem się dowiedzieć czym wyczyścić welurową tapicerkę,bo mam plamy na siedzeniach po herbacie i po kawie i wygląda to jak 7 nieszczęść :no:.Jeżeli ktoś wie o jakimś cudownym preparacie to proszę odpiszcie.Z góry serdeczne dzięki.p.s i gdzie mogę dostać taki środek? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poprosiłem sympatycznego Pana z "karcherem" i za kilka godzin i kilkadziesiąt PLN miałem czyściutką, pachnącą i prawie nową tapicerkę, podsufitkę i bagażnik + wyczyszczone plastiki w kokpicie. Mankamentem jest tylko pogoda, robiłem to w lecie, w zimie nie wyobrażam sobie mokrej tapicerki (może.... garaż :gwizdanie: )

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gall a ile takie pranie kosztuje?

powinieneś zmieścić się między 200 a 300pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niezostanie jakaś biała plamka po tym vanishu,bo ja mam jasno szarą tapicerkę?

jest Vanish do kolorów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gall a ile takie pranie kosztuje?

Wysłałem wiadomość, ale nie widzę jej w odpowiedziach, więc napiszę jeszcze raz.

Pan zawołał przez telefon 120 PLN z dojazdem do klienta. Na miejscu po kliku godzinach czyszczenia powiedział 90 PLN, dostał stówę i wszyscy byli zadowoleni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj tego , http://www.allegro.pl/item545955396_plamy_na_ubraniach_meblach_scianach_kup_meglio.html ja sie jeszcze nie zawiodlem,tylko ma poczatek delikatnie rozciencz z woda (dosc mocny odplamiacz) za***iście przydaje sie tez w lato na owady ze zderzaka i grilla,psiknac przed myciem i praktycznie tylko wytrzec mokra gabka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas za karchera kasują 120zł. Zawozisz samochód do tej firmy i zostawiasz go na dzień. Piorą a później wysycha cały dzień u niego w "warsztacie" Na koniec nabłyszczają plastiki plakiem. efekt :kox: Nawet samochód mi umyli z wierzchu w cenie a wogóle o to nie prosiłem :) No i najważniejsze 3 tyg czekałem bo takie ma kolejki :( ale warto było :good:

Są tez tacy co biorą 60zł ale im nie dałbym nawet dywaników do wyprania a co dopiero cały samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...