Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ŚWIATŁA POZYCYJNE H6W

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,panowie jakie żarówki led najlepiej włożyć w pozycję przy ori xenonie ,jak wiadomo występuje nietypowa h6w.Kupowałem nawet te droższe ledy około 10zł za szt i tak po pewnym czasie max 2 mieś przestawały już świecić .

Opublikowano

Od ponad dwóch lat wsadzone osramy albo philipsy (nie pamiętam dokładnie) o przedłużonej żywotności (zwykłe nie żadne ledy) i spokój z przepalonymi żarówkami. Wcześniej najzwyklejsze bosmy czy inne tanie ze stacji benzynowej padały nawet po dwóch tygodniach.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

no tak masz rację ale zwykła żarówka nagrzewa się mocniej od leda ,a ja wymieniłem oprawki na nowe i nie chciał bym by je szybko huk strzelił bo swoje kosztowały

Godzinę temu, przem8 napisał:

Od ponad dwóch lat wsadzone osramy albo philipsy (nie pamiętam dokładnie) o przedłużonej żywotności (zwykłe nie żadne ledy) i spokój z przepalonymi żarówkami. Wcześniej najzwyklejsze bosmy czy inne tanie ze stacji benzynowej padały nawet po dwóch tygodniach.

 

Opublikowano

Kiedyś nie było ledów i oprawki się nie topiły w oczach, a swoje przeżyły na zwykłych żarówkach ? 

Od ponad 1,5 roku w a3 mam ledy w postojówkach z m-tech'a, co prawda te są akurat w5w, ale mogę je polecić.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, przem8 napisał:

Kiedyś nie było ledów i oprawki się nie topiły w oczach, a swoje przeżyły na zwykłych żarówkach ? 

Od ponad 1,5 roku w a3 mam ledy w postojówkach z m-tech'a, co prawda te są akurat w5w, ale mogę je polecić.

Masz rację ale widzisz sam że kiedyś z jakością było lepiej.Dlatego lepiej uprzedzić awarię niż potem płacić przesadzone sumy w serwisie za oprawki żarówek.

Opublikowano

Witam,  ja w b5 po lifcie i w b6 bez kontroli żarówek zakładałem w lampach na zasilaniu postojówek kondensator elektrolityczny wraz z stabilizatorem 12v i nie miałem już problemów z przepalaniem się lub mruganiem Ledów.

Edytowane przez maciejhildek1982

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, maciejhildek1982 napisał:

Witam,  ja w b5 po lifcie i w b6 bez kontroli żarówek zakładałem w lampach na zasilaniu postojówek kondensator elektrolityczny wraz z stabilizatorem 12v i nie miałem już problemów z przepalaniem się lub mruganiem Ledów.

Dzięki za info może to pomoże w dłuższym życiu żarówek led

Opublikowano

Wiem, że wiele osób może zarzucić, aby stabilizator 12v miał odpowiednie warunki pracy napięcie wejściowe na nim powinno być odpowiednio wyższe.Przy pracującym silniku nie ma problemu bo U = ok 14,4v. Ja jednak zakładałem standardowe stabilizatory 7812, przed nim kondensator elektrolityczny np 470 mikro F na 25v i najzwyklejsze ledy, które przed tym zabiegiem działały 3-4 tyg. śmigały rok albo i więcej. Jednakże mówimy tu o autach w których MCE nie ma kontroli spalonej żarówki. Sposób sprawdzony, może nie wszystkim będzie odpowiadał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.