Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszony wskaźnik paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiem czy w odpowiednim dziale pisze więc jak coś to proszę przenieść temat. 

2,0 tdi brd quattro

Mam problem ze wskazaniem ilości paliwa. Od max do 1/4 zbiornika wskazania są raczej ok, problem pojawia się gdy w banku jest ok 1/4zbiornika. wartość schodzi do 1/4 baku na fis pokazuje zasięg ok 220 i wtedy wskazówka wędruje na 1/2 baku A na fis stale pokazuje zasięg ok 350 +/-20 i już niżej nie schodzi. Miał ktoś podobną sytuację? W czym będzie problem i czy dużo jest roboty żeby to naprawić. Pozdrawiam

Opublikowano

Wygląda na problem z którymś z pływaków w zbiorniku albo pompką przepompowującą .

Z tego co pamiętam to w quattro są dwa pływaki i dodatkowa pompka przepompowująca paliwo z jednej połówki zbiornika do drugiej :eusathink:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

ile plywakow jest to niewiem, ale pompka jest z tego co sie orientuje.

cieżko się do tego dostać? 

Opublikowano
40 minut temu, Kędzior napisał:

ile plywakow jest to niewiem, ale pompka jest z tego co sie orientuje.

cieżko się do tego dostać? 

Nie grzebałem w tym temacie, więc widzę mam tylko zasłyszaną :decayed::D

Wolę nie wprowadzać Ciebie w błąd :hi:

Opublikowano
  • Autor

Da się jakoś sprawdzić te pompke w zbiorniku bez rozbieranie np kompem

Opublikowano

No jest gdzieś w VCD-esie opcja do odpowietrzania układu paliwowego, która uruchamia pompkę paliwa przy niepracującym silniku.

Odłączając przewód paliwowy idący od pompki do filtra paliwa i podpinając do niego manometr , a następnie uruchamiając ją VCD-sem można sprawdzić jakie ciśnienie pompka daje :hi:

Opublikowano

Dołącze do tematu...

Mam tą samą opcje auta tj. BRD w Q .. i u mnie jest znowu tak że jak zatankuje samochód do pełna to nie pokazuje pełnego baku tylko maksymalnie między 3/4 zbiornika a full.. a potem jak spadnie niżej to już jest ok.

Też może być coś przypowietrzone???

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Adam87 napisał:

Dołącze do tematu...

Mam tą samą opcje auta tj. BRD w Q .. i u mnie jest znowu tak że jak zatankuje samochód do pełna to nie pokazuje pełnego baku tylko maksymalnie między 3/4 zbiornika a full.. a potem jak spadnie niżej to już jest ok.

Też może być coś przypowietrzone???

rozmawiałem dzisiaj z takim mechanikiem który twierdzi że mam źle wyzerowany wskaźnik. w przyszym tyg do niego podjade zobacze czy coś zdziała tym kompem ale ja bym bardziej obstawil ze to jakis problem z pompka bedzie ;/

 

wiec jesli koles nie bujal to ty bedziesz mial wlasnie to

Opublikowano
10 minut temu, Kędzior napisał:

wiec jesli koles nie bujal to ty bedziesz mial wlasnie to

No to w sumie jeśli dałoby rade kompem to bez zbędnej roboty by było.. Super :decayed:

To daj znać jak już będziesz coś wiedział ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.