Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o tych felach?


Beher

Rekomendowane odpowiedzi

no na przykład, tyle że do Porsche trzeba jeszcze ostrą glebę wyrezać, co najmniej jak Nowak_zg

Ja już taką glebę mam :naughty:

no to teraz tylko fela :gwizdanie:, a Ty kolego bierz fele w ten deseń jeszcze żeby je można było w ruchu zobaczyć :naughty:

Fele mam 17" we wzorze który mi się bardzo podoba :wink4: Chociaż chodzi za mną 19" :kox:

Nowak_zg, zaraża :polew:, nie widziałem fotek Twojej A4, oprocz tej z profilu, masz swój wątek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na przykład, tyle że do Porsche trzeba jeszcze ostrą glebę wyrezać, co najmniej jak Nowak_zg

Ja już taką glebę mam :naughty:

no to teraz tylko fela :gwizdanie:, a Ty kolego bierz fele w ten deseń jeszcze żeby je można było w ruchu zobaczyć :naughty:

Fele mam 17" we wzorze który mi się bardzo podoba :wink4: Chociaż chodzi za mną 19" :kox:

Nowak_zg, zaraża :polew:, nie widziałem fotek Twojej A4, oprocz tej z profilu, masz swój wątek??

Akurat mnie Nowak_zg nie zaraził. Miałem taki zawias zanim on się na forum zarejestrował :tongue4: A wątku nie mam mimo że długo jestem na forum :confused4: Ale myślę że jak się zrobi ciepło to wątek się pojawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mnie Nowak_zg nie zaraził. Miałem taki zawias zanim on się na forum zarejestrował :tongue4: A wątku nie mam mimo że długo jestem na forum :confused4: Ale myślę że jak się zrobi ciepło to wątek się pojawi :naughty:

chodziło mi raczej o rozmiar felg :naughty:, coś kolega Beher, się nic nie odzywa, mam nadzieje że sie nie rozmyśliłeś z tymi felgami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi te felgi z pierwszego posta chodzą po głowie :naughty: Jakby tylko były w 19" i miały mniej tych ramion (łopatek) a bardziej masywnych to bym o nich pomyślał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się nie odzywałem ale pojechałem na 5 dni w delegacje do pracy :/ brak neta i wogóle... Co do pierwszych felg wysłałm email z pytaniem o dokładne rozmaiary i czekam na odpowiedź. Ale oprócz tego szukam jeszcze, jakichś ciekawych propozycji, podobają mi się 5 ramienne. Wiem że styla audi a szczególnie RS jest super, ale jak koleka patrykbor zauważył dużo już tego stylu a i nie tylko na Audi, vw również na takich jadą, poszukuje czegoś co by pasowało mojej niuni a jak by było orginalne w swoim stylu to tym lepiej.

Myślałem o takich 17"

http://www.wheel-base.co.uk/proddetail.asp?prod=ACE205

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajna ta felga ale te z pierwszego posta są dużo lepsze. Na Twoim miejscu szukałbym takich jak w pierwszym poście tylko 5-ramiennych. Takie to będzie konkretny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi opcja 1 kojarzy sie z merc slr :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi opcja 1 pojarzy sie z merc slr :decayed: :decayed:

Podobne felgi można spotkać też w Porsche :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za opcją nr 1 felg a opony YOKOHAMA PARADA :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...