Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inny głośnik do Subwoofera Nokia


bruski16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest możliwość wsadzenia innego jakiegoś lepszego głośnika woofera do oryginalnego Subwoofera Nokia? Czy będzie jakaś różnica w basie po wsadzeniu mocniejszego głośnika? Czy ktoś z was wsadzał do tego subwoofera lepszy głośnik? Mam wrażenie że ta tuba wydaje słaby bas prawie go nie słychać mało niskich tonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat, bo chcę wiedzieć jakiej średnicy jest ori głośnik basowy w Nokia / Bose dla A4 B5. Ktoś kojarzy ile mierzy oryginalny głośnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy jaki byłby efekt po wsadzeniu lepszego głośnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w necie że tam jest śmieszne 2x3 Ohm, więc ciężko coś dobrać p&p. Najlepiej rozebrać boczek i samemu sprawdzić, ja się za to wezmę w przyszły weekend bo też mi Ori sub pierdzi i chętnie go wymienię na coś p&p ale nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie zdjęcie tego głośnika, na Olx ktoś napisał, że ma 110W, ale skąd wziął te informacje to nie mam pojęcia, wyszukaj cię w google zdjęcie przez grafikę a znajdziecie jego aukcje.

IMG_20120930_140719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Langista napisał:

Znalazłem w necie zdjęcie tego głośnika, na Olx ktoś napisał, że ma 110W, ale skąd wziął te informacje to nie mam pojęcia, wyszukaj cię w google zdjęcie przez grafikę a znajdziecie jego aukcje.

IMG_20120930_140719.jpg

Z tego co wiem to ma 80 watt ale nie 110 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przytoczyłem to co ktoś inny napisał, ja sam nie wiem jak ktoś określa moc tych głośników skoro nigdzie nie ma jej napisanej, tak samo na radiu, też nigdzie nie ma napisanej mocy..

Mnie tylko zastanawia te 2*3Ohm, skoro na rynku są 2 i 4 ohm (generalnie) a innych ze świeczką szukać, to jakby chcieć go zamienić to na jaki? Jak dasz 2Ohm to wzmacniacz z radiem go spali, jak dasz 4Ohm to może grać za cicho..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...