Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem BT Concert 2


orionek65

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z A4B7. Auto sparowane z moim Huawei, czyta kontakty na FISie, można wykonywać połączenia i odbierać z poziomu kierownicy. Nie ma jednak piknięcia przy sparowaniu i nie słychać rozmówcy, mnie słychać po drugiej stronie. Błędów w kanale 77 nie ma, volume telefonu na full czyli 11. Auto ma fabryczny BT, radio Concert 2, Nokie w podłokietniku, małą navi z panelem w tunelu. Nokie z uchwytem już wyjąłem z łokcia jednak nic to nie zmieniło. Jakieś pomysły co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mała navi dziala? sprawdz bezpiecznik w czytniku tym w bagazniku bo kable od bt ida przez niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak kupiłem samochód i po kilku miesiącach odkryłem bluetooth to było podobnie, jak się sparowałem to mnie było słychać rozmówcy nie. Zacząłem kopać i szukać rozwiązania. Najpierw okazało się  że nie grają przednie głośniki a to przez nie leci bluetooth, po ich ożywieniu nadal było brak pikniecia i głosu. Pewnego dnia wyjąłem radio i okazało się, że któryś z poprzednich właścicieli miał kiedyś nie ori radio włożone i była kaszanka z kostkami i kablami, ogarnąłem kable i kostki podłączyłem jak miało być i działa. 

Morał z tej opowieści jest taki: sprawdzałeś kable za radiem?

Pozdrawiam, 

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała navi nie działa bo prawdopodobnie nie ma płyt w czytniku. Kable raczej są dobrze podłączone bo niedawno dokładałem Yatour, głośniki też działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za brakiem plyty po prostu wysuń czytnik z boczku w bagażniku i zobacz czy bezpiecznik nie jest spalony.

o ile mikrofon jest podłączony bezpośrednio do modułu BT to w wersji wyposażenia z małą navi sygnał na głośniki idzie najpierw do navi a dopiero później do radia.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...