Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NIE DZIAŁA ZAPALNICZKA AUDI A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moja a4 ma problem z zapalniczką, na początku sprawdzałem bezpieczniki, wkładałem inną zapalniczkę. W końcu wyjąłem ją i moim oczom ukazał się przeraźliwy widok.

Ma ktoś pomysł jak to podłączyć, bo poprzedni właściciel, swoją drogą debil, pourywał kable. 

35118876_1693938434024037_5479339355761803264_n.jpg

36087596_1693937874024093_7784850617406586880_n.jpg

Opublikowano

Kolego, masz poliftowy samochód, a tunel wsadzony od przedlifta. W miejscu twojej obecnej przedliftowej zapalniczni nie ma wiązki, ponieważ w polifcie zapalniczka jest między lewarkiem, a hamulcem ręcznym. Ten "debil" nic nie pourywał :PCały tunel wymień na poliftowy. Naprawdę nieźle ktoś ulepił Twój samochód, widziałem to w innym Twoim wątku. Z ciekawości pokaż całą swoją deskę rozdzielczą.

W dniu 24.06.2018 o 14:46, DavOS99 napisał:

Cześć, z jakiego auta muszę wziąć zaślepkę panelu środkowego żeby nie było takiej szpary jak jest?

I swoją drogą jakie radyjko mogę kupić żeby nie wystawało, albo jaką zaślepkę

 

36064237_1693938450690702_5303858047293063168_n.jpg

Edytowane przez Undisclosed

Opublikowano
  • Autor

Przed zakupem wiedziałem, ze auto przeszło swap skrzyni, ja podejrzewałem jeszcze, ze to był anglik, stąd może wymieniony tunel. Oddam auto do elektryka, który wyprowadzi mi wiązkę tam gdzie jest teraz gniazdo zapalary. Chyba, ze masz lepszy pomysł.

36430429_1701784029906144_2828706830270595072_n.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zmień tunel na poliftowy, nie pogłębiaj błędów poprzedniego właściciela.

Opublikowano
W dniu 29.06.2018 o 17:44, DavOS99 napisał:

Przed zakupem wiedziałem, ze auto przeszło swap skrzyni, ja podejrzewałem jeszcze, ze to był anglik, stąd może wymieniony tunel. Oddam auto do elektryka, który wyprowadzi mi wiązkę tam gdzie jest teraz gniazdo zapalary. Chyba, ze masz lepszy pomysł.

36430429_1701784029906144_2828706830270595072_n.jpg

Dobra rzeźba :D . Faktycznie lepiej zmień tunel na polifta albo konsole na polift (co jest gorszym pomysłem)

 

Opublikowano
10 godzin temu, mayonez666 napisał:

albo konsole na polift (co jest gorszym pomysłem)

 

ale tutaj cała reszta jest poliftowa, tylko tunel do wymiany, nawet nie trzeba wymieniać kosza radia i klimatronika :)

Opublikowano
8 godzin temu, Undisclosed napisał:

ale tutaj cała reszta jest poliftowa, tylko tunel do wymiany, nawet nie trzeba wymieniać kosza radia i klimatronika :)

Właśnie dlatego napisałem że to jest gorszy pomysł ;)

Opublikowano

Wymiana tunelu - OK, ale po co :)  Nie wygląda to źle. Podepnij sobie tylko przewody do zapalniczki i po kłopocie.

Nie trzeba do tego elektryka.

 

Brązowy - masa

Czerwono niebieski - plus (stały)

Niebiesko szary (w każdym razie ten trzeci) - podświetlenie zapalniczki po włączeniu świateł. Możesz się podpiąć pod podświetlenie przycisków w aucie lub do plusa po stacyjce (łatwiej)

 

 

Opublikowano
5 godzin temu, Pablo1809 napisał:

Nie wygląda to źle.

 

Kupiłbyś ten samochód, gdybyś jako kupujący to zobaczył? To wygląda źle.

Opublikowano
1 godzinę temu, Undisclosed napisał:

Kupiłbyś ten samochód, gdybyś jako kupujący to zobaczył? To wygląda źle.

Fakt. Nie zauważyłem tej dziury pod klimą ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.