-
Login vcds 2.5 tdi AFB
Próbowałem ten numer dzisiaj i nie wskoczyło
-
DavOS99 obserwuje zawartość Hałas w zawieszeniu VIDEO , Login vcds 2.5 tdi AFB , Po wymianie pompki zamka centralnego klucz niewłaściwe reaguje. i 5 innych
-
Login vcds 2.5 tdi AFB
Wie ktoś jaki powinien być login (vcds, vagkom) dla silnika 2.5 tdi AFB. Chciałem zwiększyć dawkę startową, ale nie mogę się zalogować
-
Po wymianie pompki zamka centralnego klucz niewłaściwe reaguje.
Witam, wymieniłem pompkę zamka centralnego ponieważ rozleciał się wirnik. Stara pompka 8d0 862 257 c Nowa pompka 8l0 862 257 Po wymianie pompki mogę otworzyć auto z kluczyka, ale nie mogę go z kluczyka zamknąć i chciałbym, aby wróciła ta funkcja. Może to pomocne, więc napiszę: Po naciśnięciu przycisku ryglowania drzwi (na boczku drzwi kierowcy) wszystko działa właściwie, również po przekręceniu kluczyka w zamku też jest tak jak było- czyli auto się zamyka po przekręceniu w prawo. Sterownik centralnego zamka BX20 (jakiś chinczyk): allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Problem z pompką centralnego zamka. Za długa praca
Problem polega na tym, że po otwarciu auta pompka bardzo długo pracuje mimo, że już otworzyła auto. Pompa przestaje działać po około 15 sekundach bądź po zamknięciu auta. Wyjąłem pompkę na zewnątrz i moje spostrzeżenia są takie. Po zakryciu palcem prawego wlotu (lewy wciąż podłączony) na pompie centralka zamyka w mgnieniu oka klapkę wlewu paliwa (i możliwe, że też bagażnika ale tego nie sprawdziłem), zaś po zakryciu lewego- czyli tego węższego (prawy wciąż podłączony) auto zamyka drzwi bardzo długo, więc to tutaj może być przyczyna. Kiedy wszystko jest podłączone prawidłowo i np trzymam palce obok tych wlotów to czuć podmuch powietrza. Czy to jest możliwa nieszczelność? Dmuchając w prawy wężyk auto nie rygluję się, więc może nieszczelność jest gdzieś dalej albo mam za mało pary w płucach. Chciałem też sprawdzić pojedynczo drzwi, ale na łączeniu pod siedziskiem pasażerów nie da się ich odłączyć od siebie ponieważ za mocno siedzą. Dodatkowo zdarza się, że raz na 20 otworzeń auta, rygle się nie podniosą. Dziękuję za pomoc w naprowadzeniu na rozwiązanie
-
Tłoczek hamulca czy trzeba odpowietrzac?
Okej, tak też zrobię. Dzieki
-
Tłoczek hamulca czy trzeba odpowietrzac?
Wtedy będę musiał odpowietrzyć tylko jedno koło?
-
Tłoczek hamulca czy trzeba odpowietrzac?
Czyli wykręcam przewód zaślepiam na przykład śrubą i wtedy odpowietrzam tylko koło, przy którym robiłem?
-
Tłoczek hamulca czy trzeba odpowietrzac?
Chcę wymienic pęknięta gumową osłonę przeciwpyłową, czy po wypchnięciu tłoczka i wymianie konieczne będzie odpowietrzenie? Jeżeli tak to tylko w jednym kole (lewy tył to jest) czy we wszystkich czterech?
-
Pytanie do osłony przegubu
Mam pytanie dotyczące osłony przegubu LOBRO ponieważ przymierzam sie do zakupu, ale przed tym chciałbym wiedzieć do czego jest ten dodatkowy metalowy oring (zazwyczaj były tylko dwa, metalowy i plastikowy) oraz jedno pytanie dotyczące zawleczki zabezpieczającej- czy trzeba ją jakoś zacisnąć, ponieważ wygląda inaczej niż ta jaką miałem poprzednio? Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/oslona-przegubu-audi-a4-b5-a6-vw-passat-b5-lobro-6287964306
-
ZNIKŁA KONTROLKA (braku) ŁADOWANIA AKUMULATORA
Przewód od alternatora był przerwany, trzymał się praktycznie na izolacji. Po wymianie kontrolka wróciła, ale nie jestem pewien czy ona nie powinna gasnąć od razu po odpaleniu silnika, tak miałem w innym 1.9tdi
-
ZNIKŁA KONTROLKA (braku) ŁADOWANIA AKUMULATORA
Zawsze jak odpalałem auto, na desce pojawiała się kontrolka braku ładowania akumulatora, po nabiciu obrotów gasła. Teraz nawet nie pojawia się przy przekręceniu kluczyka, co może być przyczyną?
-
Uwalona śruba kierownicy
Rozwaliłem główkę torxa trzymającego poduszkę powietrzną w kierownicy i nie mogę jej normalnie wykręcić. Jak rozwiercę ją to będę mógł bez problemu zdjąć poduszkę, a później zmienić śrubę na sprawną?
-
Ukręcona śruba od poduszki AirBag kierowcy
udało się wyjąć, po rozwierceniu śruby poduszka puszcza i można normalnie wyjąć?
-
Hałas w zawieszeniu VIDEO
Witam, ktoś wie z jakiego elementu dochodzą te przeraźliwie dźwięki? Pojawiają się zazwyczaj po przejechaniu kilku kilometrów i dochodzą z tylnich kół. Powstają głównie podczas skręcania i jazdy po nierównościach. VID_20210125_134916(0).mp4
-
DEMONTAŻ PODŁOKIETNIKA