Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy warto kupić Bridgestone RE050A ?


prezik

Rekomendowane odpowiedzi

witam.czy ktos mial stycznosc z tymi oponkami Bridgestone RE050A ? jak sie zachowuja na mokrym i jak jest z scieralnoscia, czy nie scieraja sie jakos maksymalnie szybko. mam zamiar kupic w rozmiarze 245/40R18? warto ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bardzo dobra opona :good: nie bedziesz miał na pewno problemów z przyczepnościa na suchym i na mokrym ,ale przy tej szerokości bedziesz miał problem z koleinami.Co do ścieralności to nie oczekuj zbyt wiele ,opony tego typu nie starczają na długo max 40 tys.A czy warto to napisz jeszcze za ile ,wtedy bedzie można z czymś porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy przebieg dla takich opon to ~30tkm, przy ostrej jeździe potrafi spaść do 20k. Niezależnie od producenta. Masz bardzo szeroki wybór bardzo dobrych jakościowo opon na rynku, zależu jakie masz priorytety, hałas, odprowadzanie wody itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piorytetem jest dobra przyczepnosc na mokrym, halas nie tak bardzo wazny. cena za te w temacie 780zl/opona. Chciałem wczesniej kupic Continentale contisport2 lub3 ale cena juz sie wacha okolo 1000zl(wszystko chyba przez wysoko stojace euro bo nie dawno wszedzie kosztowaly kolo 800zl). szukam opon w cenie okolo maksymalnie 800-850 i te Bridgestone chyba cene maja nie najgorsza patrzac na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas śmigam na tych oponkach RE050A i nie mogę powiedzieć złego słowa o nich, i na deszczu i na błocie dają radę, co do ścieralności to nie będę się wypowiadał bo ja jeżdzę dużo i .......powiedzmy że nie delikatnie :naughty: zresztą jak większość wariatów z krk :naughty: ale nawet przy takiej jeździe starczają mi na dwa pełne sezony (ok. 40K)

Także ja polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupione juz:)

i bardzo dobrze :good:,poprzednio jeździłem na Michelinach,które w teście zajęły 3 miejsce,byłem z nich bardzo zadowolony,teraz kupiłem właśnie RE050A,na razie zrobiłem na nich ok.200km,więc jeszcze nie mogę nic powiedzieć,ale 1 miejsce o czymś chyba świadczy.

adac2006d1rg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas śmigam na tych oponkach RE050A i nie mogę powiedzieć złego słowa o nich, i na deszczu i na błocie dają radę, co do ścieralności to nie będę się wypowiadał bo ja jeżdzę dużo i .......powiedzmy że nie delikatnie :naughty: zresztą jak większość wariatów z krk :naughty: ale nawet przy takiej jeździe starczają mi na dwa pełne sezony (ok. 40K)

Także ja polecam :good:

wow...dwa sezony? nieźle... ja yokohamy zamordowałem w sezon ;( i teraz dokupię tylko dwie nowe... starczy na nastepny sezon... kogo miałeś na myśli mówiąc o w.... z krk? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...dwa sezony? nieźle... ja yokohamy zamordowałem w sezon ;( i teraz dokupię tylko dwie nowe... starczy na nastepny sezon... kogo miałeś na myśli mówiąc o w.... z krk?

no tych co pomykają 1,8 T :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...