Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Foto poszukiwane


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

klosze są okej, chyba także się skuszę ( jeśli na moim pocisku zaprezentują się tak jak na wozie kolegów dsz i dibo ), ale ktoś dobrze tu wspomniał, że pasują one tylko do ciemnych odcieni fur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klosze są okej, chyba także się skuszę ( jeśli na moim pocisku zaprezentują się tak jak na wozie kolegów dsz i dibo ), ale ktoś dobrze tu wspomniał, że pasują one tylko do ciemnych odcieni fur.

Będziesz zadowolony :wink4: Na ciemnym jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te lampy, jakość jest przyzwoita.

Jednak kilka ale:

1. Lewa lampa miała zamienione w kostce piny stop z pozycją :shocked: stop na 10W a pozycja na 21W od razu do poprawy.

2. Po w/w zamianie trzeba zamienić światła cofania z kierunkami też w kostce bo niestety nie da sie podmienić tych oprawek ani żarówek.

3. Na sam koniec stwierdziłem że do kichy jest rozwiązana opcja przeciwmgielne/STOP, stopujące z pozycyjnymi a przeciwmgielne osobno i notabene większe o 30% albo i lepiej od STOPU i 15 cm wyżej... Zamieniłem teraz STOP mam u samej góry a przeciwmgielne zapalają się w pozycjach na mocniejszym żarniku.

Pomijając uwagi lampki są bardzo słuszne i spoko wyglądają na zielonym metalic - fotki dodam dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 U mnie było podobnie, tylko że w jednej lampie a w drugiej było OK. Ale z tym nie ma problemu.

Ad.2 Tak jest w każdych lampach przystosowanych do poliftu a zakładanych do wcześniejszych wersji.

Ad.3 Też mam tak stop zrobiony :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klosze są okej, chyba także się skuszę ( jeśli na moim pocisku zaprezentują się tak jak na wozie kolegów dsz i dibo ), ale ktoś dobrze tu wspomniał, że pasują one tylko do ciemnych odcieni fur.

Ja takich lamp nie mam to nie moje autko na zdjęciu było :wink4: Te lampki wyglądają ala Civic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają jak wyglądają, nie są złe, kiedyś też o nich myślałem, ale jednak się nie zdecydowałem, ale mają się podobać ich posiadaczą i to jest chyba najważniejsze, i żeby się dobrze sprawowały :wink4:, a jakiej one są firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki nie są złe ja tylko mówię że sa podobne do tych od hondy :wink4: Napewno są o niebo lepsze od jakiś "leksusów" :naughty: Na ciemnym autku jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git :good: , ja mam zamienniki DEPO drugiego liftu od NOSBa, firma w porządku także wszystko jest git :wink4:, na ciemnym wygląda fajnie, choć i na tym czerwonym mi się spodobało( chociaż nie lubię czerwonego lakieru :przebiegly: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git :good: , ja mam zamienniki DEPO drugiego liftu od NOSBa, firma w porządku także wszystko jest git :wink4:, na ciemnym wygląda fajnie, choć i na tym czerwonym mi się spodobało( chociaż nie lubię czerwonego lakieru :przebiegly: )

Jeszcze jakby były w LEDach :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git :good: , ja mam zamienniki DEPO drugiego liftu od NOSBa, firma w porządku także wszystko jest git :wink4:, na ciemnym wygląda fajnie, choć i na tym czerwonym mi się spodobało( chociaż nie lubię czerwonego lakieru :przebiegly: )

Jeszcze jakby były w LEDach :gwizdanie: :naughty:

tylko całe w ledeach, bo widziałem na allegro coś w podobie, tylo że czerwone paski były w LEDach, a biały czyste szkło i żarówka, średnio to wyglądało :confused4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 08:22_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item574164649_lampy_nowe_audi_a4_red_led_diody_tuning_w_wa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko całe w ledeach, bo widziałem na allegro coś w podobie, tylo że czerwone paski były w LEDach, a biały czyste szkło i żarówka, średnio to wyglądało :confused4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 08:22_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item574164649_lampy_nowe_audi_a4_red_led_diody_tuning_w_wa.html

Takie to widziałem i nie przypominają tych Clearów :sick3:

panowie zalatwcie mi do avanta :D

Są takie jak te Depo do Avanta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to sa cos w stylu lexus!!! nie podobaja mi sie lexusy!!

Ale to nie o te mi chodzi. Są do Avanta takie jak Ci się podobają, jak te co mam na samochodzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...