Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] wskaźnik poziomu paliwa a LPG


ZerOFXP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki "problem" po zatankowaniu benzyny wskaźnik poziom paliwa się podnosi wskazuje dobrze komputer wyświetla ilość km które mogę zrobić. Ale wartości spadają w miarę przejechanych km by na końcu wskazówka opadła całkowicie a komputer wyświetlał 0km, problem w tym że jeżdżę w gazie a wyświetlający się bez przerwy komunikat o braku paliwa jest denerwujący. Po odłączeniu aku na 3sek znów pokazuje poziom. Czy mozna coś z tym zrobić ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2018 o 09:52, ZerOFXP napisał:

Witam, mam taki "problem" po zatankowaniu benzyny wskaźnik poziom paliwa się podnosi wskazuje dobrze komputer wyświetla ilość km które mogę zrobić. Ale wartości spadają w miarę przejechanych km by na końcu wskazówka opadła całkowicie a komputer wyświetlał 0km, problem w tym że jeżdżę w gazie a wyświetlający się bez przerwy komunikat o braku paliwa jest denerwujący. Po odłączeniu aku na 3sek znów pokazuje poziom. Czy mozna coś z tym zrobić ?

 

Pozdrawiam

Zapewne jeździsz na rezerwie benzyny i dlatego spada do 0km. Mam tak samo i rozwiązaniem jest zatankowanie benzyny aby rezerwa nie świeciło, wtedy wskaźnik nie opada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. Zalanie benzyny ponad rezerwe nie pomaga km ubywaja s trakcie jazdy na gazie. Wymienilem plywak i problem nie ustapil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bylo zalane do pełna a problem dalej ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...