Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z mocą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, mam zagadkę przed awarią auto miało ponad 200km po remoncie (kompletna regeneracja głowicy, nowe pierścienie, panewki, nowe turbo hybryda k03-005, nowy napinacz łańcucha rozrządu) i po wszystkim auto jeździ bo jeździ ale jest straszny muł. Łańcuch dobrze ustawiony liczba oczek sie zgadza wałek wydechowy cofnięty jak powinno być. Wrzucam dwa logi jeden stary po złożeniu, drugi po wymianie n75 na nowy, wsadziłem seryjny dv bo był bov. Może z waszą pomocą zreanimuje tego padlucha.
L1

https://log.malonetuning.com/chart/234094#H8KLCAAFwrE4WwIDTcKMQQ7DgjAMBMO%2Fw6LCsyPCtcKiw7DCmSgHQ8Ksw5RSSSrDh0HChcOXw5PCtBLDosK4O8Kzw6s9PMOKw7Muwpldw5LDksOWCjgEw6zDpVJUPsK8R8KEw4TCmcKVwozDoSTDucOFasOOworDmxxtw5IXw6dmwpbDiC7CklFlw6vDpQVNG3dCMcK6w7dPBsKVNMObccK2wpt%2Fw4APeMOFCW8BYTwwNSt1XcOkwrgbwqcQwr4PIsOUU8KvAAAA

L2
http://log.malonetuning.com/chart/234831#H8KLCAA0wrE4WwIDTcKMQQ7DgjAMBMO%2Fw6LCsyPCtcKiw7DCmSgHQ8Ksw5RSSSrDh0HChcOXw5PCtBLDosK4O8Kzw6s9PMOKw7Muwpldw5LDksOWCjgEw6zDpVJUPsK8R8KEw4TCmcKVwozDoSTDucOFasOOworDmxxtw5IXw6dmwpbDiC7CklFlw6vDpQVNG3dCMcK6w7dPBsKVNMObccK2wpt%2Fw4APeMOFCW8BYTwwNSt1XcOkwrgbwqcQwr4PIsOUU8KvAAAA

Opublikowano

Przydał by się komplet logów, po tym co wrzuciłeś widać że turbo słabiutko i bardzo słaby przepływ.

Zrób te logi po skanowaniu błędów: 002+033, 003+020, 115+118

Opublikowano

Mogłeś go trochę bardziej pociągać do 6 tys a nie jak diesla do 4 :)

Turbo słabo pompuje i mieszanka z dołu bogata. Reszta raczej ok.

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
  • Autor

No tak jakoś wyszło na szybko :D
Tylko jaki może być tego powód skoro jest nowe.

 

Opublikowano

Zrób 118 z odpietą wtyczką od n75, szczelność sprawdzona? wtryski pb zamontowane jakieś wieksze tak?

Opublikowano

Wykręć na próbę pierwszą sondę i przejedz się. Wg mnie coś go trzyma na wydechu(katalizator).

Opublikowano
5 godzin temu, matimonn napisał:

Wykręć na próbę pierwszą sondę i przejedz się. Wg mnie coś go trzyma na wydechu(katalizator).

Było by to widać w grupie 020 a nic takiego nie ma :)

Raczej sterowanie turo, jak Łukasz pisze.

Opublikowano
  • Autor

Tak wtryski założone większe 430, wydech nie trzyma jest dp i brak kata, środkowy też zmodyfikowany. Ok sprawdze ten 118 z odpiętą ale dopiero w czwartek zapomniałem kabla. Szczelności też nie sprawdzałem metodą na kompresor.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.