Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zegarami jeager pol fis


Rejo788

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pisze w imieniu kolegi.Kolega posiada pewien problem z licznikiem w a4 b5 1.8t.Zegary to jeager, pol fis.Ostatnio wymienial w tym procesor bo sie okazalo ze padl ale pojawil sie inny problem.Problem polega na tym ze na postoju pokazuje predkosciomierz 0 km/h natomiast jak chociaz ruszy sie pol metra to odrazu pokazuje 30km/h wskazowka zaczyna skakac i nalicza przebieg.Reszta wskazowek pokazuje dobrze.Nie ma zadnych bledow.Chlop od licznikow rozlozyl rece bo mowil ze nigdy nie mial takiego przypadku i wskazal zeby ewnetualnie zeby zobaczyc czujnik licznika predkosci ale on jest sprawny i bledow nie ma tez zadnych.Czy spotkal sie ktos z takim czyms? W czym tutaj szukac winy licznik czy gdzie indziej?Z gory dziekujemy za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę, kiedyś w b5 po lifcie (2000r) miałem problem z zegarami także jeager i też półfis. Wariowała wskazówka od temp. Próby reanimacji szafy (ponowne wgrywanie softu, grzanie procka - moze jakieś zimne luty czy coś) niestety nie pomogły. Zakupiłem podobny zegar z tego samego modelu tyle tylko, że VDO - przekopiowanie zawartości z jednego do drugiego i z tego co wiem (auto sprzedane znajomemu) hula do dziś.

Ale może jakiś specjalista z forum ogarnie Ci ten Twój. Jak nie to rób tak jak pisałem wyżej. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem koledze to ale watpie by sie na to zdecydowal jak wydal 250 albo 300 na zmiane procesora :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratuje go tylko i wyłącznie zmiana licznika na VDO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...