Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 sline 1.8t quattro bfb


tokarz144

Rekomendowane odpowiedzi

Wosk kozak . 

20181013_175723.jpg

Do tego przyszlo to ?

 

received_340537076516715.jpeg

I wymieniony zaworek odpowietrzenia teraz silniczek chodzi rowniutko bo troche poszarpywal i trzymal 1000-1100 obrotow. W aso 47zl 

20181017_191006.jpg

Edytowane przez tokarz144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie duzo sie nie dzieje . Tez ciezko z czasem. Dzisiaj mialem wolne to wymienilem olej  przez 8tys zjadla mi moze 100-150ml takze  chyba ok. Ale tez jezdzilem dosyc spokojnie do tego Filtr paliwa, filtr powietrza, filtr kabinowy, . zalozylem ramki przykleilem naklejki ? i wycieraczki zalozylem hq ciekawe jak beda sie sprawowac nie bylo wyboru bo jutro juz lece w trase a tamte nie zbieraly juz w ogole i w sklepie byly tylko te pod stare mocowanie do audi a chcialem aero. Do tego cos zaczalem rezac pod 2 din ale mam dylemat czy kłaśc chinskiego androida czy ori rnse ? zalozylem jeszcze czarny gril. Kupilem jeszcze bola do zderzakow i sprubuje omalowac tunel  zobaczymy jak wyjdzie tylko to juz jak zrobi sie cieplej . I coraz bardziej mysle o tej dokladce sline tylko boje sie jak to wyjdzie :) szkoda ze nie znam nikogo z moich okolic co to robil :)

 

20190114_170720.jpg

20190114_165941.jpg

20190114_165731.jpg

20190114_164617.jpg

20190114_164254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto:thumbup1:

210/328 to już fajny wynik nawet i dla quattro..

Hebel 320 już fajnie hamuje, też mam taki i jestem mega zadowolony. Tył jaki masz???

Radyjko to jak znajdziesz rnse w dobrych pieniądzach to bierz. 

Bezawaryjności życze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaloryfer wisi , obejmy prawidłowe więc nie zrzuci węża. Zrobisz wydech i dopracujesz resztę gratów to śmigaj na remap -- 250 ma ma być /po sezonie i tak będzie już mało/.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył niestety seria ? dzieki. Jak narazie smiga bezawaryjnie ale zrobilem nia 20tys niecale to bedzie mozna mowic jak zrobie 50 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz malował tunel to pamiętaj, żeby pomalować wszystko bo odcień jest minimalnie inny - wszystko tj. listwa nad radiem, zaślepka pod ręcznym, okrągłe dwie zaślepki od śrub przy stopach i ta pod tylną zapalniczką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Klaloryfer wisi , obejmy prawidłowe więc nie zrzuci węża. Zrobisz wydech i dopracujesz resztę gratów to śmigaj na remap -- 250 ma ma być /po sezonie i tak będzie już mało/.?

No pewnie tak bedzie jak ze wszystkim ?

8 minut temu, 3r4 napisał:

jak będziesz malował tunel to pamiętaj, żeby pomalować wszystko bo odcień jest minimalnie inny - wszystko tj. listwa nad radiem, zaślepka pod ręcznym, okrągłe dwie zaślepki od śrub przy stopach i ta pod tylną zapalniczką ;)

Dzieki za porade. Wlasnie troche sie obawiam jak to wyjdzie i czy bedzie trwale bo tunel mam tylko troche tu z przodu wytarty kolo radia i na kantach . Ciekawe jakby zamalowal po tej gumie czy by wyszlo? Czy konieczne jest zdzieranie wszystkiego do golego plastiku ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...