Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
45 minut temu, adr19 napisał:

Mi telepie tylko jak jest gorąco. Przy 20°C na dworze nie telepie. Nie mam pojęcia co to może być. Myślałem że może kompresor klimy lub jej sprzęgło ale jak wyłączę klimatyzację to nic to nie zmienia w ten upalny dzień. Dalej telepie. Myślę czy nie zacząć od zaworu na listwie CR. 

Dobry traf z zaworem!!!!

Edytowane przez arek252525

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, arek252525 napisał:

Dobry traf z zaworem!!!!

Czy takie paremtry ciśnienia paliwa sa w porzadku? 

 

Opublikowano
21 godzin temu, Kosa64 napisał:

Czy takie paremtry ciśnienia paliwa sa w porzadku? 

 

Wygląda w porządku tylko troch nie domaga, myślę żebyś przestawił rozrząd miedzy -0.5 do -1. A sprawdzałeś czy nie masz opiłków w układzie paliwa?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, arek252525 napisał:

Wygląda w porządku tylko troch nie domaga, myślę żebyś przestawił rozrząd miedzy -0.5 do -1. A sprawdzałeś czy nie masz opiłków w układzie paliwa?

Hej, jak miałem tak ustawiony na -1.0 to bardziej trzęsło na dodatnich wartościach rowniez. Jeszcze nie sprawdzałem bo tak u mnie grzeje ze nie da rady wyjsc na zewnątrz ( w cieniu 36st) 

Opublikowano

W końcu udało się u mnie zdiagnozować problem. Winowajcą był zawór ciśnienia na listwie CR (ten bliżej szyby). Korekcje dawek się uspokoiły włącznie ze mną :D 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Grubychudas napisał:

W końcu udało się u mnie zdiagnozować problem. Winowajcą był zawór ciśnienia na listwie CR (ten bliżej szyby). Korekcje dawek się uspokoiły włącznie ze mną :D 

Jak do tego doszedłeś ze ten zawór masz do wymiany? Jakies błędy na vcds? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam potwierdzam, ze winowajca był zawor regulacji ciśnienia paliwa na listwie common rail. Przesyłam cała procedura wymiany tego czujnika. Ja kupiłem używkę na alledrogo i działa bez zarzutów w koncu autem nie drga. Dziekuje wszystkim za pomoc Pozdrawiam ?

sss.pdf

Opublikowano
W dniu 25.08.2018 o 10:48, Kosa64 napisał:

Witam potwierdzam, ze winowajca był zawor regulacji ciśnienia paliwa na listwie common rail. Przesyłam cała procedura wymiany tego czujnika. Ja kupiłem używkę na alledrogo i działa bez zarzutów w koncu autem nie drga. Dziekuje wszystkim za pomoc Pozdrawiam ?

sss.pdf

Jakie dokładnie miałeś objawy? Przyda się dla osób co maja podobny problem.

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, Adrian Adamczyk napisał:

Jakie dokładnie miałeś objawy? Przyda się dla osób co maja podobny problem.

Zobacz sobie na 1 str tego postu jest filmik i cały opis sytuacji wszystko jest napisane ?

Opublikowano

Drgało wam tylko na rozgrzanym silniku ? Mi drga na biegu jalowym na postoju i jak jade i wrzuce luz to tez czuje drgania tez tak mieliscie ?

Edytowane przez kamilm1204

Opublikowano
1 godzinę temu, kamilm1204 napisał:

Drgało wam tylko na rozgrzanym silniku ? Mi drga na biegu jalowym na postoju i jak jade i wrzuce luz to tez czuje drgania tez tak mieliscie ?

Jak masz kabel zobacz cisnienie na listwie paliwa, jak sie zatrzymasz to ok?

Opublikowano

jak sie zatrzymam to to samo, na jalowym biegu na luzie i w jeździe to drga. Jak jade na biegu to wszystko spoko. Jak podniose obroty na biegu jalowym do góry to nie odczywam tego.

Edytowane przez kamilm1204

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, kamilm1204 napisał:

Drgało wam tylko na rozgrzanym silniku ? Mi drga na biegu jalowym na postoju i jak jade i wrzuce luz to tez czuje drgania tez tak mieliscie ?

Dokładnie tak samo spr sobie vcds ciśnienie paliwa czy skacze i czy jest duza różnica. Jesli tak to na pewno masz tez uszkodzony ten czujnik 

Opublikowano

A czy ktoś wie, gdzie w VCDS kasuje się wartości wyuczone zaworu?

Opublikowano

Możecie podpowiedzieć w którym miejscu jest zawór wyżej opisywany?Czy to jest zawór numer 8 czy 10 ?

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Resideent

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Resideent napisał:

Możecie podpowiedzieć w którym miejscu jest zawór wyżej opisywany?Czy to jest zawór numer 8 czy 10 ?

Bez tytułu.jpg

Numer 8

Opublikowano
6 godzin temu, Kosa64 napisał:

Numer 8

Najlepiej wymieniaj dwa w komplecie jeśli czujnik nigdy nie był wymieniany nr. 10 bo tez padają i będziesz miał podwójna robotę. czujnik uszkodzony najczęściej pokazuje błąd ale zdarza się ze okłamuje w ciśnieniu.

Opublikowano

U mnie poduszki wymienione od silnika i skrzyni, listwa cała wyminiona - dalej to samo, chyba dwumas, ale go nie słychać, trzeba chyba jeździć. Wtryski cisnienie wszystko spoko.

Opublikowano
W dniu 2.09.2018 o 20:09, arek252525 napisał:

Najlepiej wymieniaj dwa w komplecie jeśli czujnik nigdy nie był wymieniany nr. 10 bo tez padają i będziesz miał podwójna robotę. czujnik uszkodzony najczęściej pokazuje błąd ale zdarza się ze okłamuje w ciśnieniu.

arek252525 dzięki za info,akurat przyglądam się problemowi ,bo dwumasa wymieniona a auto czasami drga tj.wypadał zapłon.Błędów nie mam ,drgania czasami są czasami nie .Nie mam pojęcia od czego to zależy.Po obserwuje jeszcze trochę i trzeba będzie wymienić czujnik ,metoda prób i błędów chociaż jak patrze do najtańszych ten czujnik nie należy ... .Jakiej orginalnie firmy czujnik był tam montowany ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.