Treść opublikowana przez Kosa64
-
Szarpanie przy ruszaniu na jedynce ciepły silnik
Podbijam
-
Kangurek, podskakiwanie, szarpanie przy ruszaniu
Witam, mam taki problem od 2 tyg, że przy ruszaniu auto robi takiego kangurka podskakuje szarpie. Komplet koła dwumasowego wymieniony 2 lata temu i zrobilem na nim tylko 45 tys km. Podpialem pod kompa zadnych bledow. Olej wymieniony w sprzegle wraz z plynem hamulcowym. Nic to nie dalo. Czyzby po takim krotkim przebiegu sprzeglo mialo dosc? Zaznaczam ze sprzeglo bierze normalnie jak bralo nie ma zadnych zmian pozycji ze bierze na gorze czy na dole. Taka sytuacja zdarza sie tylko przy ruszaniu, w czasie jazdy jak zmieniam na wyzsze biegi nie ma slizgania i innych objawow szarpania. Jakies propozycje co warto spr? Pozdrawiam
-
Uszczelka listwa przedniej szyby
Witam, czy ktos z was montowal uszczelke/listwe miedzy szyba przednia a dachem w audi a4 b8, ponieważ jest tam taka luka i wiadomo sa na dachu odpryski i chcialbym cos tam wmontowac. Ktos cos poleci?
-
Podjazdy / najazdy naprawa auta
Witam czy ktos z Rzeszowa lub okolic ma najazdy podjazdy pod samochod do pożyczenia No chce sobie cos porobić koło auta. Pozdrawiam
-
Prośba o ocenę wtryskiwaczy
Tak sa jak najbardziej Ok
-
Skrzypienie zawieszenia lub amortyzatora?
Witam gdy poruszam tylnym lewym kołem góra dol slychac skrzypienie. Wydaje mi sie ze wydobywa sie to z okolic amortyzatora. Napsikalem pomiędzy ta obudowa plastikowa a amortyzatorem i na chwile ustało ale jak juz zleciał smar w sprayu znowu tak skrzypiało. A moze to cos innego? Prosze o pomoc.
-
Montaż fabrycznego alarmu
A jak spr czy moj moduł obsługuje alarm? A jakis inny tzn co masz na mysli? Jakies propozycje?
-
Montaż fabrycznego alarmu
Witam, posiadam A4 b8 2.0tdi ale niestety nie mam w nim alarmu fabrycznego. Czy jest możliwość dołożenia go? Jesli tak to prosze o jakies wskazówki co i jak trzeba kupic i zmontować. Dziekuje i pozdrawiam
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
30
-
żarówki do halogenów A4 B8
nie bo jeszcze jej nie spotkałem na swojej drodze
-
żarówki do halogenów A4 B8
Hej cały czas świecą jak nowe
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
Ponawiam pytanie bo rowniez kupiłem akumulator marki niech s4 95ah 800a. Stary akumulator ma wartości 95ah i 760a czy cos musze zmieniać bo na tym akumulatorze nie ma tego kodu BEM co trzeba wpisać do vcds
-
lampy led czy neon
A jest opcja zmiany zwykłych lamp z tylu w avancie na ten neon?
-
Demontaż i czyszczenie lampy
A jeszcze mi powiedz jak juz ściągnę ten klosz jakie czesci lampy moge wyczyścić a ktore nie? Bo z tego co czytałem nie wolno jakis elementów w ogole dotykać. Mozesz mnie oświecić co i jak ?
-
Demontaż i czyszczenie lampy
A przy ponownym klejeniu musze dac jakis nowy klej czy ten stary podgrzać i skleić?
-
Demontaż i czyszczenie lampy
Witam, mam problem ze swoimi lampami od Audi A4 B8. Problem polega na tym że mam w środku piasek, kurz i przez to światło jest rozproszone i światła nie świecą najlepiej. Czy ktoś wie co muszę odkręcić po wyjęciu lampy z auta? Chodzi mi o to że nie chcę jej rozkleać tylko jakoś wyczyścic od środka i nie wiem jak się za to zabrać. Czy móglby mi ktoś napisać i pokazać na fotakach co i jak muszę pokolei rozkrecic zeby niczego nie uszkodzić a wyczyścic lampę z tego kurzu i piasku?
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
Witam , odświeże troche temat. Chciałbym sie zabrac za to mycie od środka lampy ale nie wiem którędy mam wlać wody i Izo. Moze mi ktos to wytłumaczyć a najlepiej pokazac na fotce ? Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Filtr paliwa jest po prawej stronie czyt. Od strony pasazaera. Zdejmujesz plastikowa osłonę przy okazji mozesz ja sobie wyczyścić bo pewnie jest troche syfu. Reszta to sama przyjemność odkręcasz metalowa osłonę ściągasz węże z obydwu stron filtra i zakładasz nowy. Ot cała filozofia, ja pierwszy raz wymieniając filtr paliwa zajęło mi to 1h ale jak zawsze wszystko po kolei było wyczyszczone poskładane tak jak nalezy ? A i nie zapomnij o odpowietrzaniu układu poprzez vcds ? pozdrawiam
-
Kabel diagnostyczny
Ten kabel to nic innego jak zakupiony na AliExpress i sprzedawany 2x drozej. Tu masz przykładowa aukcje. https://s.click.aliexpress.com/e/c7EvE2u0 Ja mam zakupiony taki kabel i od razu ci powiem ze w grupę No 07 sie nie połączysz. A tak to wszystko śmiga elegancko do domowej dniagmostyki jak najbardziej za ta cene?
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
-
Słaby akumulator
A mozna sprawdzić ładowanie akumulatora poprzez vcds?
-
Słaby akumulator
Witam mam problem z moim akumulatorem, ponieważ jest słaby. Ostatnio zrobiłem trasę 1000km i naładował sie tylko 40%, pozniej postał 2 dni i znowu mam tylko 10% ( temp otoczenia +12st) Chciałbym go calkiem wyciągnąć z auta i naładować na full prostownikiem bo nie mam możliwości naładowania go na aucie. Czy jak go wyjmę nic sie nie stanie? Nie wywali mi bledow? Sterowniki sie nie rozkoduja itp? Prosze o opinie pozdrawiam
-
jak sprawdzic przebieg
- żarówki do halogenów A4 B8
Witam, ja zakupiłem te na ali: Zobacz, co znalazłem w AliExpress https://s.click.aliexpress.com/e/RXVTj8G Nie ma błędu a świecą tak:- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
czyli to jest ta gorsza opcja do wymiany .. masakra - żarówki do halogenów A4 B8