Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, Resideent napisał:

arek252525 dzięki za info,akurat przyglądam się problemowi ,bo dwumasa wymieniona a auto czasami drga tj.wypadał zapłon.Błędów nie mam ,drgania czasami są czasami nie .Nie mam pojęcia od czego to zależy.Po obserwuje jeszcze trochę i trzeba będzie wymienić czujnik ,metoda prób i błędów chociaż jak patrze do najtańszych ten czujnik nie należy ... .Jakiej orginalnie firmy czujnik był tam montowany ??

czujnik to VW AG a zawór to BOSCH

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.09.2018 o 21:23, arek252525 napisał:

czujnik to VW AG a zawór to BOSCH

Ok dzięki kolego za podpowiedz,już wiem czego szukać .Pozdrawiam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki mozecie podpowiedziec gdzie w silniku 2.0 CAHA znajdę pompę wysokiego ciśnienia paliwa  ?Chodzi mi konkretnie ,że chce zdemontować zaworek z sitkiem i sprawdzić czy nie ma tam opiłków.

Opublikowano
20 godzin temu, Resideent napisał:

Chłopaki mozecie podpowiedziec gdzie w silniku 2.0 CAHA znajdę pompę wysokiego ciśnienia paliwa  ?Chodzi mi konkretnie ,że chce zdemontować zaworek z sitkiem i sprawdzić czy nie ma tam opiłków.

Z przodu silnika i z prawe strony na pompie jest ten zawór przykręcony na dwie śruby gwiazdki i wychodzi z niego przewód w nim masz sitko.

Opublikowano
23 godziny temu, arek252525 napisał:

Z przodu silnika i z prawe strony na pompie jest ten zawór przykręcony na dwie śruby gwiazdki i wychodzi z niego przewód w nim masz sitko.

Dzięki Arek za info :) .Pozdrwiam (plusik dla Ciebie poleciał ;))

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Również wymieniłem ten zawór na listwie i przestało rzucać silnikiem w końcu.

Opublikowano
W dniu 25.10.2018 o 18:42, Arek476 napisał:

Również wymieniłem ten zawór na listwie i przestało rzucać silnikiem w końcu.

Jakie dokładnie miałeś objawy?

Opublikowano

Takie bujanie/rzucanie silnikiem/całym autem na luzie jak się zagrzał, jak podpinałem pod VCDSa to ciśnienie paliwa bardzo skakało.

Opublikowano
7 minut temu, Arek476 napisał:

Takie bujanie/rzucanie silnikiem/całym autem na luzie jak się zagrzał, jak podpinałem pod VCDSa to ciśnienie paliwa bardzo skakało.

 

Edytowane przez arek252525

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Chciałbym dopytać czy u Was zatrzęsie przy odpalaniu? Dwumas wymieniony , poduszki wydają się być ok. Moze po wymianie zaworu komuś taki objaw ustał? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

WItam,

 

Mam podobny problem z bujaniem silnika na wolnych obrotach i chciałbym sprawdzić to VCDS-em. 

Czy mógłbym otrzymać pomoc w co po kolei mam wejść aby sprawdzić wysokie ciśnienie paliwa; wartość rzeczywista, wartość wymagana i różnica regulacji ?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo już bujanie staje się męczące a chciałbym mieć jakąś pewność czy kupować nowy zawór i go wymienić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.