Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BAU] Moje nowe Audi! Audi Rules ;) !! UPDATE !! [090225]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W tym miesiacu stalem sie szczesliwym posiadaczem Audi A4 Avant 2,5 TDi 2004 BAU.

Zdjecia sa z pierwszego weekendowego testu zimowego dlatego auto jest brudne.

Czyste i ladne zdjecia zamieszcze pozniej ;)

audi1abz5.th.jpg

audi2apt4.th.jpg

audi3ado9.th.jpg

Edit:

Nowe zdjecia, tym razem czysty, ale czasu nie bylo na sesje (i slonca ;) )

audi5m.jpg

audi6.jpg

audi8k.jpg

audi9.jpg

audi10.jpg

W przyszlosci na pewno chcialbym zmienic felgi, mozliwe ze postaram sie rowniez o zawieszenie S-line ale to czas pokaze, na pewno mam juz umowiona wizyte u Rogala, mam nadzieje ze nic nie stanie na przeszkodzie...

Pozdrawiam

Marek

ps.

Opublikowano

Bardzo fajny silnik [chyba najfajniej pracujace 2.5TDi] i ladne wnetrze :):good:

Opublikowano

najfajniej pracuje 3.0TDI :kox:

Opublikowano

ładniutka , a powiedz gdzie robiłeś fotki ,bo chyba też tam kiedyś byłem :rolleyes:

Opublikowano

bardzo fajna :good: pomidor :kox:

Opublikowano

Ładny kolor i środek, trochę szkoda, że nie quattro. Mówisz, że silnik ładnie pracuje, a jak z jego awaryjnością ? na pewno przed zakupem sporo poczytałeś i mi coś odpowiesz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

rzeźnik - to bylo w janowcu, koło zamku :) fajnie tam

Xeo - to jest quattro, a silnik pracuje bardzo kulturnie wg mnie, poza niskimi obrotami gdzie troche jednak klekocze. Co do awaryjnosci to mi akurat ciezko sie wypowiadac bo mam go niedlugo, a jezeli chodzi o lekture, to tu na forum przeczytalem wiekszosc artykolow i wiem pewnie to samo co ty.

greets

Opublikowano

fajny środeczek - coprawda nie s-line ale bardzo fajnie skonfigurowany ( inny niż wszystkie ) :good:

Opublikowano

Jak :quattro::thumbup: bardzo fajnie :cool1:

Opublikowano

najładniej pracuje v10 TDI

Opublikowano

ładniusia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

witam

dorzucilem nowe zdjecia,

kurcze jak go umylem to zobaczylem ze kur warszawa nie choduje, na parkingu ktos mnie otarl :( a lakier byl bez najmniejszej rysy... oczywiscie nie bylo kontaktu za szyba... bo po co...

ehh

greets

Opublikowano

no umyta to jakby inne autko :kox: teraz sie prezentuje jak powinna... a to obtarcie to gdzie masz?

Opublikowano
  • Autor

po stronie kierowcy na tylnym nadkolu i plastiku...

chujownia.th.jpg

Opublikowano

po stronie kierowcy na tylnym nadkolu i plastiku...

Nazwa fotki :polew::naughty:

Też bym się wk*** :confused4:

Jaki przebieg cacko ma?

Opublikowano

bardzo fajny avant :wink4:

dotego :quattro:

A czemu na Gorzowskiej rejestracji? :tongue4:

Opublikowano

Jeszce nie przerejestrowany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

AndyN - nic nie mow, musze parkowac gdzie indziej. A przebieg to ok 175 tys. km potwierdzone w serwisie (choc ciezko tu mowic o potwierdzeniu, zawsze istnieje mozliwosc ze poprzedni wlasciciel od ostatniej wizyty w serwisie mogl zrobic 100 tys. a nie 30tys. ;) )

A gorzowska rejestracja jest moja :) pochodze z gorzowa :)

greets

Opublikowano

najfajniej pracuje 3.0TDI :kox:

OT

ale do 2.7TDI mu sporo brakuje :gwizdanie:

guadysz,furka ładniutka i z jedynym słusznym silnikiem :good:

Opublikowano

A gorzowska rejestracja jest moja :) pochodze z gorzowa :)

greets

nooo to jak będziesz kiedyś w Gorzowie :naughty: to zapraszam na zlot :> :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.