Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie szukać kuli do oryginalnego haka?


ulti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis zauwazyłem ze mam pełne oprzyrządowanie do haka, tzn zaślepiona ładnie dziura na kulę i ruchome gniazdo elektryczne, które można obniżyć bo teraz jest schowane pod zderzakiem.

No ale... gdzie ja mm szukać takiej kupi?

Przeleciałem całe allegro i nic nie znalazłem :(

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zauwazyłem ze mam pełne oprzyżądowanie do haka, tzn zaślepiona ładnie dziura na kulę i ruchome gniazdo elektryczne, które można obniżyć bo teraz jest schowane pod zderzakiem.

No ale... gdzie ja mm szukać takiej kupi?

Fajna sprawa, nie widać haka, nigdy sie z czymś takim jescze nie spotkałem, może wrzuciłbys jakies fotki :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulti, Jedź do firmy montującej haki , ale skoro masz przygotowane to też poszukaj haka w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nawet nie wiem gdzie mam szukać.

Dlatego pytam czy ktoś moze wie gdzie to jest :)

p-m

Zdjecia postaram sie dzisiaj wkleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzep całe auto może gdzieś w bagazniku w kole zapasowym się zawieruszył.No chyba że brałeś auto od jakiegoś turasa,oni to nawet śruby zabezpieczające koła potrafią zaj..ać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki hak kolego ulti był normalnie w bagażniku. Zrobiłem fotki tego swojego :twisted:

P3200020.jpg

P3200021.jpg

Wtyczka ukryta pod samochodem hak firmy westfalia jakiejś niemieckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ULTI.

Proponuje,

- po lewej stronie w bagazniku pod dywanikiem, tam gdzie klucze.

- prawa strona,

- wywal kolo,

- w samochodzie pod siedzeniami.

A najlepiej proponuje letnie porzadki, zaczynajadz od podwozie to sie znajdzie :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tutaj masz tego czego szukasz. Jesli się myle niech ktoś mnie poprawi.

http://moto.allegro.pl/item179243124_audi_oryginalny_hak_holowniczy_.html

Tak to jest takie mocowanie jak u mnie, no to kolega ma problem z głowy. Tylko kupowac bo może sie nie trafic juz taka okaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a możesz mi podac te numerki które są na kulce do haka. bo ja mam zamiar załozyć hak <mam kulkę od kolegi ale on nie jest pewien czy to od A4. a belkę z mocowaniem zamawiam na allegro i zastanawiam sie czy ta kulka bedzie pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi TDI90, to wyciecie w dokladce pod zderzakiem nie zaladnie wyglada :confused: ja tez mam hak i mam dokladke nie tknieta , bez zadnych wyciec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi TDI90, to wyciecie w dokladce pod zderzakiem nie zaladnie wyglada :confused: ja tez mam hak i mam dokladke nie tknieta , bez zadnych wyciec :twisted:
To prawda :cry: to wyciecie doprowadza mnie do złosci, muszę coś wymyslec, o ile znajde samą dokładke to wymienie, jak narazie to spotykałem całe zderzaki. To poprzedni własciciel tak sobie uczynił, dlatego że jak dopinał hak :rotfl: to miał problem z trafieniem w dziurke :rotfl: wiec wyskrobał nożem wyciecie bo widział gdzie ma zamontowac. :bicz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. JA mam tez hak demontowalny ale Bosala.

Cos takiego http://www.catalogue.bosal.com/pages/tow_carspecnr_list.php?query_nr=2&make=AUDI&model=A4

numer 024-913 i widziałem na giełdzie w niedziele taki hak ( sam koniec- kule) do tego jesli bedziesz potrzebował to namierze goscia bo jest z wrocławia i ma taka kule do sprzedania...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...