Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 2011 a4 b8 Tył lift.


Czakos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem. Audi a4 b8 2011 rok chodzi o tylnie lampy. Mianowicie  tylna klapa  wymieniona  na polift  2012 i kształt lampy  się delikatnie  zmienił  (zaokrąglony) natomiast  te na bokach  wygladaja  wręcz identycznie  pytanie brzmi  czy jeśli zakupie  zestaw lamp  z modelu  po 2012  roku (bo klapę   przez po części przez  moje nie dopilnowanie  kupiono  i pomalowano, właśnie ta poliftowa) czy slot  z b8 2011 będzie pasował  na lampę z blotnika z modelu  poliftowego 2012-2015 bodajże.  Klapa juz jest  zdarzak  tez  teraz kwestia  lamp. W sumie przez  moj pośpiech  będę zmuszony  zrobić lekki lift  czy  to wszystko zagra. Dziękuję  za pomoc.  Czerwone moje a białe  dla przykładu.

20180721_163203.jpg

20180721_163153.jpg

20180721_132235.jpg

20180721_130816.jpg

20180701_191350.jpg

20180414_120758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz już zderzak i klape z polifta to brakuje Ci tylko lamp , lampy poliftowe pasują do blotników . Zakladaj oczywiście lampy led tzw Neon . Musisz zmienić jeszcze wtyczki do tych lamp oraz kodowanie wykonać aby lampy prawdłowo świeciły 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem lampy  poliftowe  i faktycznie pasują  do blotnikow  dostałem takie lampy  bez Led(mieszkam  w Irlandii) i żadne kodowanie raczej nie będzie potrzebne sprawdziłem, podpialem  i wszystko świeciło  jak należy. Dziękuję za odpowiedź  dziś wieczorem zaczynam  montować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Czakos napisał:

Wczoraj zakupiłem lampy  poliftowe  i faktycznie pasują  do blotnikow  dostałem takie lampy  bez Led(mieszkam  w Irlandii) i żadne kodowanie raczej nie będzie potrzebne sprawdziłem, podpialem  i wszystko świeciło  jak należy. Dziękuję za odpowiedź  dziś wieczorem zaczynam  montować. 

kodować trzeba led neon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj obeszlismy  kodowanie  poprostu  przelutowujac piny. Pracy na 5 minut  tylko trzeba zrobić to z głową. Komputer  nie widzi żadnych  błędów  (lutowanie  z cyna) i swiatła działaj  jak należy. Chwilę zajęło nam rozszyfrowanie  jak podłączyć przeciwmgielne. Najważniejsze  że już działa  dzisiaj  wyciągamy trochę zawias  i spasujemy  elementy  razem. Dziękuję za pomoc  temat można zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...