Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co począć z A4 B7? ;(


zmora

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,

mam A4 B7 z 2005 r., sedan, 200 KM, quattro, tiptronic, które od ponad pół roku stoi w warsztacie samochodowym. Przyczyną było uszkodzenie głowicy pod koniec zeszłego roku. Po kilku tygodniach (a może miesiącu, dwóch), udało się zdobyć zregenerowaną głowicę no i mechanik zaczął go składać. I to tak trwa i trwa, rozrząd wymienił, uszczelki itp i ostatnio jak go sprawdzał na trasie, to znowu coś poszło i wrócił do niego na warsztat na lawecie. W międzyczasie zmieniło mi się trochę w życiu i pojawiła się potrzeba na większe auto (kombi).

I teraz nie wiem co zrobić. Auto jest w niezłym stanie ogólnie, bezwypadkowe, sprowadzone w 2008 r. z USA i od tego momentu w jednej rodzinie (najpierw brat, potem ja), przebiegu ok 210 tys km.

Ale po prostu chyba czas się z nim pożegnać. Tylko jak? Najchętniej bym go oddał za symboliczną kwotę komuś, kto obejrzałby go sobie dokładnie (w końcu można go na podnośnik wziąć w tym warsztacie) a następnie przytulił autko jak będzie naprawione (i potem jakoś rozliczył z mechanikiem) lub sam go doprowadził do porządku.

Bo za bezcen to trochę żal go oddawać jakiemuś handlarzowi na części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi na PW jakąś fotkę jak wygląda, wnętrza i cenę za ile do wzięcia tak jak stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...