Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A to moja Audi


Hubertdrozak4

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hubertdrozak4 napisał:

Jeśli chodzi o spasowanie to nie przypominam sobie żeby wesz tutaj była i się przyglądał jak wygląda spasowanie mojego zderzaka acz kolwiek uspokoje cię jest spasowany dobrze o to się nie martw napewno lepiej pasuje niż te twoje felgi ?

Nom ale to widac.

Nie rozumiem o co ci chodzi z tymi felgami...

Jak dla mnie pasują lepiej do tego starego kondona a jezeli ten zderzak do b7...

Widze następny glupio mądry się odnalazl...

Wrzuciles fote.

Nawet nie chcialo się Ci napisać nic,doslownie..

Nie dziw się ze nikt się nie podnieca skoro masz takie olewcze podejście do własnego watku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdiecie nie było wrzucone poto aby ktoś się miał podniecać zresztą dziwne by było żeby ktoś się podnieca na widok samochodu bo ty chyba nie jest normalne ale nie wiem jak u CB jest z tym podniecaniem więc jeżeli nie pasuje Ci mój zderzak to porostu się na niego nie patrz i po problemie to jakie ja mam podejście to moja sprawa zakładałem konto na forum  z innych powodów nisz chwale ie się autem pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesz82 dobrze gada. Zrób ten temat raz, a porządnie od samego początku. Dużo już tu takich było co się mądrowało i ich tematy wylądowały pewnie w koszu... Forum jest po to by oceniać, wyrażać opinię więc musisz przyzwyczaić się także do krytyki. Wstaw porządne foty i porządny opis auta z wyposażeniem i planami na przyszłość. Jeżeli wstawiłeś tylko po to by za chwilę auto sprzedać i chwalić się przed sprzedażą, że jesteś forumowiczem a4-klub to już sobie daruj, bo szkoda naszego czasu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Raamboo napisał:

Wesz82 dobrze gada. Zrób ten temat raz, a porządnie od samego początku. Dużo już tu takich było co się mądrowało i ich tematy wylądowały pewnie w koszu... Forum jest po to by oceniać, wyrażać opinię więc musisz przyzwyczaić się także do krytyki. Wstaw porządne foty i porządny opis auta z wyposażeniem i planami na przyszłość. Jeżeli wstawiłeś tylko po to by za chwilę auto sprzedać i chwalić się przed sprzedażą, że jesteś forumowiczem a4-klub to już sobie daruj, bo szkoda naszego czasu.

Dziekuje,może kolega zrozumie o co biega w tym systkim....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...