Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak wyjąć lampke w podsufitce nad lusterkiem wstecznym ?


Gość xxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z oświetleniem wnętrza bo wypadł mi ten przycisk co sie przesuwa zapalanie/wylaczanie/zapalanie przy otwartych drzwiach, i chcialbym to rozebrać ale nie wiem jak żeby tego nie połamać, jak ciągne od strony szyby to wyjmuje tylko samą szybke i widze żarówki, a reszta siedzi w podsufitce i to dość mocno ciągne z każdej strony i nie idzie... gdzie trzeba podważyć żeby wyszło ?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie, tydzień temu tez próbowałem to zrobić i ni huhu nie ruszyło. Wydaje się jakby coś trzymało od strony włączników, od strony żarówek wydaje się być luźniejsze. Niemniej jednak na pewno się coś da zrobić. Oglądałem tez zdjęcia tych lampek na allegro, nie widac żeby coś specjalnie tam trzymało, w sensie nie widac śrubek itd. A głupio by było mieć potem wiszące takie coś nad lusterkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie po zdjeciu szybki pod szybka sa dwa wkrety i najprawdopodobniej w awancie jest tak samo wystarczy zdjac szybke oslaniajaca zarowke i tam beda wkrety na 100 % a zeby sciagnac szybke wystarczy jej przednia czesc ta przy szybie pociagnac delikatnie do tylu i wdul i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z oświetleniem wnętrza bo wypadł mi ten przycisk co sie przesuwa zapalanie/wylaczanie/zapalanie przy otwartych drzwiach, i chcialbym to rozebrać ale nie wiem jak żeby tego nie połamać, jak ciągne od strony szyby to wyjmuje tylko samą szybke i widze żarówki, a reszta siedzi w podsufitce i to dość mocno ciągne z każdej strony i nie idzie... gdzie trzeba podważyć żeby wyszło ?

pozdr

u siebie miałem to samo, przełącznik mi wypadał z gniazda, moj patet na to polegał na owinięciu bolca taśmą teflonową i teraz trzyma się jak ta lala :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśmą teflonową :) hehe :) jak sobie radzi hydraulik w aucie :) ja bym nie pomyślał o tym ;) ale jak działa to jest spoko :tongue4: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśmą teflonową :) hehe :) jak sobie radzi hydraulik w aucie :) ja bym nie pomyślał o tym ;) ale jak działa to jest spoko :tongue4: pzdr

hydraulikiem nie jestem ale akurat mialem pod reka taka tasme :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...