Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zmiana kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wiem, że już o tym było, ale nie wyczytałem konkretnej odpowiedzi.

Kupiłem sobie taką kierownicę:

Kiera_new.jpg

bo mam taką i mi się nie podoba:

Kiera.jpg

Oczywiście nie poczytałem na forum o kierach zanim kupiłem, bo i po co :kwasny: i teraz okazuje się że zamontowana kiera ma mały wieloklin, a ta co nabyłem - duży :wallbash:

Pytanie moje brzmi - czy jak zastosuje to wieloklin.jpg to dam radę zamontować tą kierownicę, czy mogę sobie ją wsadzić w d.... ?? :mysli:

Opublikowano

dasz rade to jest część do tego potrzebna :good:

Opublikowano

tak :good: jak sie nie mylę to temat był już na forum :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze pytanie. Czy da się przełożyć taśmę i bebechy z tej kiery co mam do tej nowej, czy muszę dokupić resztę do tej nowej??

Opublikowano

A nie ma taśmy w nowej kierze??

Opublikowano
  • Autor

A nie ma taśmy w nowej kierze??

Niestety, gość przysłał mi tylko kiere i poduche chociaz mial byc komplet, a teraz za reszte krzyczy 50 zł.

Opublikowano

o ile dobrze pamietam to bebechy i tasma sa inne dla obu kierownic.

Opublikowano

Niestety, gość przysłał mi tylko kiere i poduche chociaz mial byc komplet, a teraz za reszte krzyczy 50 zł.

Jak na Allegro to bym z gościem walczył przez Allegro. Skoro było umówione - to masz dowody w postaci maili, sprawa do wygrania raczej.

Opublikowano

witam.

kupiłem kierownice s line z 98 roku z dużym wieloklinem 26 mm.

W mojej a4 97 mam s line z małym wieloklinem 17 mm.

Czytałem na forum że można kupić przejściówkę wieloklin.

Czy będzie pasować oferowana:

http://www.allegro.pl/item560862572_golf_ii_audi_b3_b4_seat_toledo_corrado_wieloklin.html

http://www.allegro.pl/item561603793_wieloklin_audi_b3_b4_vw_golf.html

napisałem pytanie do sprzedających o średnice wieloklina i zobaczę co odpiszą.

Jak nie będą pasować to może macie namiary gdzie można kupić taką przejściówkę.

Opublikowano

Po co pytasz o rzeczy, które 3 posty wyżej zostały wyjaśnione? :chytry:

Generalnie szukałbym kiery do danego rocznika i nie stosował żadnych redukcji, to jest jednak kierownica a co za tym idzie bezpieczeństwo itd, wolę ori :)

Opublikowano

mnie tez strasznie drazni ten stary wzor keirownicy.a trojramienna bedzie pasowala?

Opublikowano
  • Autor

Niestety, gość przysłał mi tylko kiere i poduche chociaz mial byc komplet, a teraz za reszte krzyczy 50 zł.

Jak na Allegro to bym z gościem walczył przez Allegro. Skoro było umówione - to masz dowody w postaci maili, sprawa do wygrania raczej.

Właśnie, mam teraz problem z taśmą. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy dam radę zamontować taśmę od nowej kierownicy do starego typu? Pytam, bo taśmy nie mam (pisałem o tym) i zastanawiam się czy kupić ją - czy gra warta świeczki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.