kunbo

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kunbo

1. Witam wszystkich, Mam A4 B8 2015 z S-tronc w której mam ściętą kierownicę ale niestety bez łopatek. Pytanie czy będzie pasować kierownica od S5 o nr 8K0419091CK? Z góry dzięki za odpowiedź.
  2. Mam kluczyk 8K0959754H. Wg ASO H zamienia się na D a D na CM.
  3. W ASO czujnik 453 zł. Masakra
  4. Podobno mój kluczyk już obsługuje keyless, chociaż nie wiem jak to sprawdzić... A wiązkę gdzie kupiłeś? Anteny są na allegro. Panel znalazłem - AUDI A4 A5 Q5 8T0919611L PANEL STEROWANIA MMI 9475620028 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 399 zł - AUDI A4 A5 Q5 8T0919611L PANEL STEROWANIA MMI (9475620028). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! W ASO mam kumpla na dziale części. Zapytam za ile mi zrobi.
  5. Chętnie bym się tym zajął, ale nie wiem czy sobie poradzę bo w sumie nie ma pełnego tutoriala i nie za bardzo mam gdzie bo mam tylko podziemne miejsce parkingowe. Chyba że ktoś z trójmiasta z forumowiczów by mi w tym pomógł... W DesAuto zaproponowali mi doposażenie za ok 3000 zł z gratami. Czekam jeszcze na ostateczną wycenę. Ale to chyba sporo?
  6. Czołem, Mam A4 B8 Allroad z 2015 r czyli po lifcie. Chciałbym zamontować pełnego keylessa. Czy wiecie może kto w trójmieście pomoże mi to zainstalować? Z góry dzięki za info.
  7. Czołem, trochę odgrzewam temat - czy udało ci się może naprawić ten błąd? Ja przez przypadek też wcisnąłem clear memmory (przy usuwaniu błędu 03623) i mam ten sam błąd i nie mam pojęcia jak się go pozbyć.
  8. Witam, Czy zdiagnozowałeś może swój problem? Mam tak samo w B8 2.0 TDI Quattro Allroad s-tronic 181tyś km. Ostatnio drgania na 7 biegu nawet jakby się nasiliły. Zacząłem jeździć w manualu ale to troche bez sensu. Z góry dzięki z odpowiedź. Pozdrawiam
  9. Masz rację. Zamówiłem dziś lusterka z fotochromem. jak przyjadą to się okaże czy mam wiązkę do drzwi czy nie. Dam znać.
  10. Jak były wypasne to czemu nie miały fotochromu a tak serio to wychodzi na to że nie ma jednoznacznej odpowiedzi i nie wiem czy jest sens kupować fotochromy skoro moga nie działać.
  11. To już wiem, przewaliłem kilka wątków - musi być 10. Lusterka już mam na oku. Pytanie tylko czy będę musiał też pociągnąć dodatkowe kable do drzwi od fotochromu czy to już jest? Wszędzie jest mowa o przedliftach a ja mam polift i stąd moje pytanie.
  12. Witam. Proszę o poradę, pomoc. Mam A4 B8 Allroad po lifcie (2015 rok) i fabryczne lusterko wsteczne z fotochromem i asystentem świateł. Lusterka zewnętrzne mam nieskładane i chciałbym zamontować składane i najlepiej od razu z fotochromem. Sterowniki w drzwiach mam 8K0 959 792/793 R. Czy będę musiał pociągnąć dodatkowe przewody do fotochromu czy w polifcie to już jest fabrycznie i wystarczy wymienić lusterka/wkłady?
  13. Jakby ktoś szukał Dunlopy Sport Bluresponse 205/55/16 91V to na allegro wynalazłem najtaniej z pewnych, bo na polskihurtopon i 1opony1 to się można nie doczekać. Ja już na swój komplet czekam.
  14. Witam, Przyjechał do mnie kolega swoją B7 (2004 rok) z problemem zamykania/otwierania szyby kierowcy. Dodam, że sterowane elektrycznie są tylko przednie szyby. Problem jest taki, że do góry szyba raz nie działa a za chwile działa ale jak już zacznie to nieraz wciskając do góry - działa na dół i odwrotnie. Proszę o pomoc czy to wina włącznika czy modułu, czy może czegoś innego. W warsztacie (nie ASO) powiedzieli, że to moduł i silnik. Aha - sterowanie prawą szybą i z pilota działa normalnie.
  15. Zrobiłem test - Radio reaguje. Wklepałem kodowanie - lewa rolka nadal nie działa. O co chodzi?
  16. Dzięki. Jak rozumiem mając radio Concert II z CD powinienem wpisać kodowanie: 0210221 czy 0220221? O co chodzi z ta adaptacją?
  17. Ok. Jutro to sprawdze. Ale czy nie powinienem najpierw zakodować radia, bo tego nie zrobiłem jeszcze. jak mam to zrobić?
  18. Witam. Mam ten sam problem. Prawa rolka działa, lewa nie. Czy udało ci się może już to rozwiązać? Dziwne jest to, że (podobno) w B7 to działa - http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/index11.html#post921608. Z góry dzięki za info.
  19. Witam. Mam taki problem, otóż podczas jazdy przy spryskiwaniu przedniej szyby wentylator jakby lekko szybciej przez chwile pracuje i w kabinie zaczyna śmierdzieć tak jakby klima była zagrzybiona. Taki sam zapach mam jak włączę obieg zamknięty. Przy włączaniu/wyłączaniu klimy nie mam tego objawu. Czy ktoś miał podobny problem? Dodam, że nie dawno wymieniałem filtr przeciwpyłkowy na ten z węglem aktywnym i nie mam żadnych błędów na klimie.
  20. Przyznam, że to dość dziwne ale skoro to antena to na pewno nie będzie podgrzewać :> Dziękuję za oświecenie mnie.
  21. Witam. 3 m-ce temu nabyłem moją nową niunię - B6 Avant. Zauważyłem, że tylne szyby w tym aucie mają podgrzewanie, ale niestety jak przyszedłem rano do samochodu i szyby były zaszronione to mimo włączenia silnika i podgrzewania tylnej szyby, szron z tych szyb nie schodził. Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie mam szukać problemu? Z góry dziękuję za odpowiedź.