Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AUDI A4 B6 AVF 1.9 TDI 2004 r. po czipie na 170 KM] prosba o ocene logow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Wykonałem dzisiaj logi w moim samochodzie, chciałbym prosić o ocenę czy wszystko jest na pewno w porządku, a czemu by się ewentualnie przyjrzeć.

Samochód - Audi AUDI A4 B6 AVF 1.9 TDI 2004 r. po czipie na 170 KM

Niestety nie wykonałem logów dynamicznych osobno tylko po 2-3 grupy.

Statyczne:

Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_nMn341.html (statyczne)
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_974Fk.html (statyczne)
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_n2SOc.html (statyczne)
Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_P8H5V.html (statyczne)
Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_oq43E2.html (statyczne)
Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_Yxc67C.html (statyczne)

Nastawa:

Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_H6840.html (nastawa)
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_pA23J.html (nastawa)

Dynamiczne:

Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_JiBRG.html (dynamiczne)
Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-011_010_7aWPq.html (dynamiczne)
Grupy 001, 004: http://vaglogi.pl/log-001_004_080Wal.html (dynamiczne)
Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_N21W45.html (dynamiczne)

Edytowane przez lolinhopl

Opublikowano

Paliwa podlane konkretnie a doładowanie nie ruszone. Gotowiec czy ktoś Ci robił mape? Lepiej wgraj serie

Edytowane przez Tracer39

Opublikowano
  • Autor

Auto juz poprzedni wlasciciel mial tak zrobione, takze nie mam informacji na ten temat.

Czyli najlepiej by bylo podjechac do kogos od ChipTuningu zeby ogarnal temat ? Moga pojawic sie z tego tytulu problemy ?

 

Jak reszta wyglada turbina wtryski itd ? W normie ? Czy cos może już kończyć żywot ? Przyznam że te logi niestety nic mi nie mówią.

 

@edit jakie są seryjne dawki ? I Ciśnienie na turbinie ?

Edytowane przez lolinhopl

Opublikowano

Trochę wysoka korekta na 4 wtrysku... można pomyśleć oo wymianie uszczelniaczy PD.

W dynamicznym 3,8,11 małe próbkowanie, bardzo krótki log, mało co widać w sumie...

Ale na tym 3,11 w miarę stabilne doładowanie... więc MAF/MAP wydaje się być OK - zostaje jak kolega wyżej napisał poprawnie zrobić program... 

 

Opublikowano
  • Autor

Log krótki bo robiony na 3 biegu musze go zrobić na 4, wtedy będzie optymalny.

Co do wtryskiwacza, zdaję sobię sprawę, ale myślę że jeszcze nie ma tragedi. Wymiana uszczelniaczy powinna pomóc ?

 

Jaki może być koszt poprawienia programu ? Znacie kogoś godnego polecenia w okolicy Śląska Cieszyńskiego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.