Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogarniecie 2.7 BiTurbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam Warsztatów w woj.Lubelskim lub pobliskich województwach ktore by mi włozyły 2.7BiTurbo do A4 B7 i odrazu wystroiły. Interesuja mnie zaklady ktore zrobia to na Tip Top bez zadnych problemow itp. Tak wiem cze Czorny sie w tym specjalizuje ale neistety maja terminy i tez kawał drogi. Ja natomiast jaki mi do głowy przychodzi to Gekon Garage. Z gory dziekuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

napisz do autora tematu, może coś doradzi.

 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

napisz do autora tematu, może coś doradzi.

 

Dzieki za info ale zapomniałem calkiem dodac ze były rozmowy z Nosb Performance i niestety terminy i duzo pracy,wiec tez odpada.

Opublikowano

"Czorny" - możesz rozwinąć o kogo chodzi, też myślę o takiej modyfikacji (w przyszłym roku, więc termin nie jest dla mnie krytyczny).

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, daniok napisał:

"Czorny" - możesz rozwinąć o kogo chodzi, też myślę o takiej modyfikacji (w przyszłym roku, więc termin nie jest dla mnie krytyczny).

Prosze 
https://www.facebook.com/czornycustoms/

Opublikowano
2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Dzieki za info ale zapomniałem calkiem dodac ze były rozmowy z Nosb Performance i niestety terminy i duzo pracy,wiec tez odpada.

napisz do tego gościa od C4 może coś Ci doradzi, temat przerobił więc pewnie ma rozeznanie w temacie.

Opublikowano
5 godzin temu, Mizur138 napisał:

Dzięki, liczyłem, że to coś bliżej mnie.

Opublikowano
1 godzinę temu, artur100g napisał:

A to już "sąsiedzi", w tak zwanej "wolniejszej chwili" zrobię wywiad.

Opublikowano

serio jeszcze się robi takie rzeczy ? przecież operacja przekracza wartość auta.

Opublikowano
47 minut temu, marcin4x4 napisał:

serio jeszcze się robi takie rzeczy ? przecież operacja przekracza wartość auta.

Jakie alternatywy proponujesz, w jakich cenach i jakie ceny B7 masz na myśli ?

Opublikowano
2 godziny temu, daniok napisał:

w jakich cenach i jakie ceny B7 masz na myśli ?

nie rozumiem pytania, otomoto nie działa ?

2 godziny temu, daniok napisał:

Jakie alternatywy proponujesz

jak chcesz wywalić ~20 klocków w auto to je sprzedaj, dołóż i kup coś nowszego.

Po za tym kto Ci kupi taki swap ? ewentualnie dopieść to co masz 1.8T też potrafi a auto w oryginalne ceni się bardziej.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

 

9 godzin temu, marcin4x4 napisał:

nie rozumiem pytania, otomoto nie działa ?

jak chcesz wywalić ~20 klocków w auto to je sprzedaj, dołóż i kup coś nowszego.

Po za tym kto Ci kupi taki swap ? ewentualnie dopieść to co masz 1.8T też potrafi a auto w oryginalne ceni się bardziej.

To juz bardziej zostaje opcja dopieszczenia 1.8T niz sprzedaz i wymiana na cos nowszego,bo nie widze sensu wymianiac po ty by miec aby nowa bude i robic ja od nowa..

Opublikowano

AWRacing pytałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.