Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przy 3-4 tyś cofa zapłon ?- Logi 1.8 AVV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, w brata b5 1.8 AVV jest problem z odpalaniem po postoju po ok 1h , trzeba pomagać gazem żeby odpalił za 1 razem. Wcześniej był problem z zapłonem, który objawiał się dławieniem się przy przyspieszaniu i waleniem migającego checka. Ten problem został rozwiązany poprzez podmianę używanej cewki BOSCH z używanymi kablami w bdb stanie.

Nówki świece(ok 200km) to NGK bkur6et-10 - takie zalecane w sam naprawiam do 1.8.

Licznik 1/2 Fis wymieniony z Jaeggera na VDO, immo wycięte.

Logi robione na szybko co widać po uciętym pierwszym 1 tyś rpm. Na lpg pierwsze 2 logi na 3 biegu, reszta logów na 2 biegu. 

Zorientowałem sie że brakuje loga z paliwem..  chyba w 001 grupie jest ,która nie była logowana.

Mam kilka pytań:

Czy przy 3,5-4 tyś cofa zapłon? wina logowania czy coś z zapłonem?

Czy przy przepływce Magnati Marelli przepływ 95g/s to dobry wynik ?? Ile brakuje do seryjnego przepływu?

Co sądzicie o korektach? LPG do regulacji, bo 7 września jest przegląd lpg ? ( 5840rpm     17.33    11.0    15.0    12.98    25.0 ) 1 log LPG korekta + 25 normalka ? 

Do problemów z odpalaniem jak się zabrać?  Wymienić na 1 szy ogien czujnik temperatury 4 pinowy z tyłu silnika? 

PB: 020+033+003

http://log.malonetuning.com/spreadsheet/237252 

LPG: 020+033+003

http://log.malonetuning.com/spreadsheet/237253

http://log.malonetuning.com/spreadsheet/237254

http://log.malonetuning.com/spreadsheet/237255

LPG+PB statyczne 003+002+020

http://log.malonetuning.com/spreadsheet/237256

Czekam na Wasze sugestie i komenty :) 

Edytowane przez Skyline93
ee

Opublikowano

Kasowałeś błędy przed logami? Te logi tak pomieszane, że szkoda gadać ?

Przepływka to powinna być z boscha, byłaby najpewniejsza, bo taka pewnie siedziała ori?

Spróbuj zakręcić butlę z gazem, wypalić co w przewodach i sprawdź czy się poprawi. Jak nie to może ta przepływka miesza.

Najlepiej jakbyś zrobił czytelne logi parami 2+33 statyczne i dynamiczne na 3 biegu na obu paliwach i dynamiczny 3+20 na beznynie.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Tak m kasowałem pomimo że nic nie pokazywało. ok zrobię parami , tym razem bez pośpiechu.  MM przepływka była tam od momentu zakupu auta, więc trudno powiedzieć jaka ori BOSCHA powinna tam siedzieć. 

Najpierw zakręcę gaz i sprawdzę jak będzie odpalać. Zobaczę też jak będzie odpalać z odłączoną  przepływką.

Wcześniej były też błędy przepływki + czujnika temp (G62) teraz tego nie ma.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.