Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turbo ospale wstaje a później przeładowuje (moze tak ma być w tej hybrydzie). Z dołu dość mocno go zalewa ale może tak ma być po programie. Pewnie sporo ci pali bo podlewa go w najczęściej używanym zakresie obrotów.

Niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni :)

Opublikowano

Przeładowania to tu praktycznie nie ma ale mogłoby się trochę szybciej rozkręcać, może tak ma być ? Korekty szaleją, najpierw w ciul bogato, a potem ubogo. Była jakaś korekta softu czy to takie kontrolne logi po jakichś zmianach ?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
4 minuty temu, przem8 napisał:

Przeładowania to tu praktycznie nie ma ale mogłoby się trochę szybciej rozkręcać ale może tak ma być ? Korekty za bogate. Była jakaś korekta softu czy to takie kontrolne logi ?

Racja. Coś mi się przewidziało że zobaczyłem tam przeładowanie pod koniec ?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, cysiek18 napisał:

Turbo ospale wstaje a później przeładowuje (moze tak ma być w tej hybrydzie). Z dołu dość mocno go zalewa ale może tak ma być po programie. Pewnie sporo ci pali bo podlewa go w najczęściej używanym zakresie obrotów.

Niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni :)

Turbo niestety już takie jest,podobno nie da się tego zmienić. Co do spalania to tak pali masakrycznie dużo. 

9 godzin temu, przem8 napisał:

Przeładowania to tu praktycznie nie ma ale mogłoby się trochę szybciej rozkręcać, może tak ma być ? Korekty szaleją, najpierw w ciul bogato, a potem ubogo. Była jakaś korekta softu czy to takie kontrolne logi po jakichś zmianach ?

Właśnie walczę cały czas z korektami i lipa jest bo irytuje mnie to ogromne spalania,była próba kalibracja wtryskow ale dziwnym trafem nie szło ich ustawić.. 

Opublikowano
18 minut temu, Mizur138 napisał:

Turbo niestety już takie jest,podobno nie da się tego zmienić. Co do spalania to tak pali masakrycznie dużo. 

Właśnie walczę cały czas z korektami i lipa jest bo irytuje mnie to ogromne spalania,była próba kalibracja wtryskow ale dziwnym trafem nie szło ich ustawić.. 

Kto ci robił program i kalibrację wtrysków ?

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, cysiek18 napisał:

Kto ci robił program i kalibrację wtrysków ?

Program był robiony u Gregor10 a w późniejszym czasie próbował mi z korektami wtryskowymi pomoc Galletto ale lipa była. 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

A To u Ciebie była ta przeplywka od tdi? Jeśli tak to robiłeś coś z tym?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, przem8 napisał:

A To u Ciebie była ta przeplywka od tdi? Jeśli tak to robiłeś coś z tym?

Tak u mnie,myślę czy ogarniać to 1.8T czy wstawiać 2.7bi. Wiem wiem że to koszta ale koszta odstawmy na bok. 

Po logach coś widać jeszcze ?? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.