Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukot z pod deski na postoju skrzynia w pozycji D


swiergus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Od miesiąca jestem posiadaczem A4 B8 quattro w automacie. Mój problem polega na tym iż na postoju nic się nie dzieje skrzynia w pozycji P , po włączeniu D z pod deski rozdzielczej zaczynają być słyszalne dźwięki jakby drżenie osłon silnika bądź plastików silnika (sprawdzone wszystko zamocowane i dokręcone), pod maską żadnych słyszalnych dźwięków tylko w środku auta, dodam że słychać to tylko na ciepłym silniku na zimnym cisza. Wczoraj wymontowałem licznik i osłony pod nogami nic konkretnego, dzwięk tak się rozchodzi że trudno go zlokalizować. Czy ktoś spotkał się z taką przypadłością? , dodam że kilka dni temu oddałem auto do aso na wymianę oleju w skrzyni zasugerowałem sprawdzenie tych dzwięków iiii diagnoza aso dzwięki pochodzą z pod deski :( tyle to sam wiem...!

Proszę o pomoc dźwięk jest irytujący i dość głośny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W automacie przy przebiegu 104 tys zgodnym z historią w ASO, to występuje tylko na postoju , tylko ledwo puszcze hamulec dzwięk ustaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Sorry za brak odpowiedzi odpuściłem trochę temat a, ale znowu chce do tego powrócić. 

Niestety nie udało mi się usunąć tego problemu , byłem u kilkunastu mechaników każdy tylko domniema co może być. Proponowałem zwalenie deski w celu weryfikacji ale nikt nie chce sie podjąć tej operacji.
Jeśli ktoś ma bądź miał taki objaw i sobie z tym poradził proszę o wypowiedź w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...