Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT, jak odczytać bagnet ?


sessjaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś podpowie bo już zgłupiałam. Komputer mi pokazuje, że mam za mało oleju (minimum). Kiedy sprawdzam na bagnecie to oleju jest w sam raz. Albo to ja nie umiem odczytać z bagnetu albo to komputer jest jakiś strzelony ?

Prośba do was żeby mi ktoś powiedział jak odczytywać poziom oleju z bagnetu. Od prawej strony. 

BAGNET WYCZYSZCZONY Z OLEJU DO ZDJĘCIA :D 

Jeszcze pytanie co do oleju, mam olej Castrol Edge 5w30 jak bym chciała dolać to który ? ten tittanium czy long life, a może to bez różnicy ? ;D kazał lać ''złoty'' ale który to jest złoty ? może ktoś znajdzie na allegro i podeśle ? ?

IMG_20180829_161247_1.jpg

IMG_20180829_161250.jpg

Edytowane przez sessjaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom oleju powinien się zawierać na zakreskowanym polu na bagnecie. Olej zalej bez różnicy, alt pewnie i tak go zaraz spije :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 5w30 każdy inny będzie dobry ? hahaha :D czy muszę jechać specjalnie kupić ten castrol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny bagnet w B7. Bardziej wyraźnie widać poziom. Może i w B6 podmianke w ASO zrobili? 

PS. Te same lepkości jak kolega pisał można mieszać. Na twoim miejscu podjechałbym do ASO po nowy bagnet. Powinien być lepszy. Lepiej lać ten sam, ale jak mus to można i tak jeździć. Nic się nie stanie, a na pewno się nie zaszkodzi :) 

Kiedyś dzwoniłem do ASO i o bagnet się pytałem i okazało się ,że mam ten sam co tam oni sprzedają. Na nim wyraźnie widać poziom, nie ma problemów z jego odczytaniem. Więc polecam wycieczke ;) 

Edytowane przez Anelson
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...