Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Świecąca kontrolka silnika i migająca świec żarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Od wczoraj mam problem z moją B7 2.0TDI 140KM BPW 4X4. Zaświeciła się kontrolka od świec żarowych i migala a auto wchodzi w tryb awaryjny, po zgaszeniu i odpaleniu gaśnie i jest ok, ale w trakcie jazdy zapala się dalej i tak w kolko. Potem zapaliła się jeszcze kontrolka silnika, komputer wykazał elektrozawór od ciśnienia doładowania kod błędu p0243. Ma ktoś jakieś sugestie? Czy to tylko czujnik? Czy turbina siada? Dodam, że ojciec posiada również ten sam model z tym samym silnikiem i miał również taka sytuację z kontrolka świec, lecz kontrolka od silnika się nie zapaliła, a problemem był zapchany EGR. 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Opublikowano

U Ciebie też może być wina egr . Zrób logi jak możesz.

Opublikowano

U mnie dokładnie w ten sposób auto sygnalizowało problem z dpf-em, a wcześniej z turbiną, kiedy to problemem był nieszczelny kolektor dolotowy. U Ciebie nie ma błędu P2002 czyli niesprawny dpf, więc warto sprawdzić turbinę i układ dolotowy.

Opublikowano
  • Autor

Problem  został rozwiązany, problem był w wariujacym elektrozaworem od doładowania, który został wymieniony, ale znalazłem także pewien kabelek, który był odizolowany oraz znalazły się kable które były podłączone na jakieś badziewne wsowki. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.