Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odpalenie z kabli.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy potrzebna szybka pomoc!

wczoraj przez nieuwage zostawilem na noc samochod z wlaczonymi swiatlami.

jak odpale

go z kabli to cos sie moze stac? I czy potem jak wylacze silnik (oczywiscie po uprzedniej jezdzie) to odpale go ponownie? (Sorry jezeli post nie w temacie ale szukam poprostu szybkiej porady)

Opublikowano

Nic się nie stanie możesz odpalać.Jak całkiem padł i będzie sprawny to odpalisz po jeździe ,powinien się doładować.A później na noc zrób mu ładowanie.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Mano4 napisał:

Nic się nie stanie możesz odpalać.Jak całkiem padł i będzie sprawny to odpalisz po jeździe ,powinien się doładować.A później na noc zrób mu ładowanie.

Z ladowaniem bedzie lipa, auto mam na parkingu po 2 stronie bloku :D  jak dluzej pojezdze to wystarczy na tyle zeby na drugi dzien odpalil? Dodam iz aku jest nowka (ma 5 dni)

Opublikowano

Szkoda aku porzadne ładowanie musisz zrobić ,najwyżej wytargaj go do domu.

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, Mano4 napisał:

Szkoda aku porzadne ładowanie musisz zrobić ,najwyżej wytargaj go do domu.

Czy na odpalonym

silniku moge bezpiecznik wyjac i wlozyc? Bo mi po odpaleniu z kabli paliwo pokazuje 0

Opublikowano
11 godzin temu, s1Nn napisał:

Czy na odpalonym

silniku moge bezpiecznik wyjac i wlozyc? Bo mi po odpaleniu z kabli paliwo pokazuje 0

Jeżeli w tym pytaniu chodzi o akumulator ( :P :naughty: ) to zapamiętaj sobie na całe życie, nie odłącza się nawet jednej klemy od akumulatora na pracującym silniku , a co dopiero wymontowanie go całkiem ..... :glupek2:

A w autach z tych roczników to nawet odłączanie/podłączanie klem na wyłączonym motorze , czy choćby odpalanie z kabelków potrafi się skończyć f*ck upem, liczniki RB4 ( jak dobrze pamiętam ich oznaczenie ) potrafią w takich sytuacjach wysypać E-prom  i problem z szafą gotowy :P

Jak autem wykonasz dłuższą trasę lub choćby zostawisz go na godzinkę czy dwie z pracującym na wolnych obrotach silniku , to aku się naładuje na tyle że nie będzie potrzeby podłącznia go do prostownika :hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, piotrsob1 napisał:

Jeżeli w tym pytaniu chodzi o akumulator ( :P :naughty: ) to zapamiętaj sobie na całe życie, nie odłącza się nawet jednej klemy od akumulatora na pracującym silniku , a co dopiero wymontowanie go całkiem ..... :glupek2:

A w autach z tych roczników to nawet odłączanie/podłączanie klem na wyłączonym motorze , czy choćby odpalanie z kabelków potrafi się skończyć f*ck upem, liczniki RB4 ( jak dobrze pamiętam ich oznaczenie ) potrafią w takich sytuacjach wysypać E-prom  i problem z szafą gotowy :P

Jak autem wykonasz dłuższą trasę lub choćby zostawisz go na godzinkę czy dwie z pracującym na wolnych obrotach silniku , to aku się naładuje na tyle że nie będzie potrzeby podłącznia go do prostownika :hi:

Ja pytalem o odlaczenie bezpiecznika a nie aku ?? ale dzieki za poswiecony czas :) poradzilem sobie. Dolalem mu piciu i wskaznik ozyl :P

Opublikowano

No "bezpiecznik" mi się odczytał jako "bezpiecznie" :facepalm:

Starość nie radość  i wzrok już nie ten :P:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.