Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Schodzi powłoka na tunelu środkowym


udy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nacieszyłem się już swoją nową furką teraz zaczynają mnie boleć szczegóły, jednym z nich który umieszczam w tym dziale jest strasznie obdrapany tunel środkowy, jest on pokryty taką powłoką która się łuszczy i schodzi, można to normalnie palcem wałkować, mam pytanie czy ktoś może ma jakiś ciekawy sposób na to jakieś malowanie lub coś w tym stylu lub ewentualnie ile kosztuje nowy tunel żeby go ewentualnie wymienić??

Dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym raczej używki na allegro. Jest trochę rozbierania żeby ten tunel wymienić, ale uważam, że każda próba malowania, czy innych działań, zupełnie nie da efektu i będziesz jeszcze bardziej zniesmaczony wyglądem tunelu niż w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z wielu wad w Audi czy to B6 ,B7 problem jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie może jakieś fotki jak zdemontować taki tunel?

Mam okazję kupić tunel w idealnym stanie, z ramką 2 DIN (teraz mam 1DIN) i mam pytanie, czy jak zamontuję ten 2 DIN to póki nie mam RNS-E to da się zamontować radio ori czyli Concert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez są ubytki powłoki, nie to że całkiem złazi, ale w miejscach gdzie się stuka niechcąco - np. przy zapinaniu pasów - to zeszła szarawa powłoka i ukazał się czarny plastik. Myślałem żeby rozebrać to, położyć podkład do plastiku i pomalować sprayem. Nie wiem tylko czy dobierze się kolor i jak to się będzie trzymać. Jeśli się uda dam znać. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy kiedys przemalowywal listwy z drewnianych na alu i wyszlo ok, no ale demontaz byl niezbedny tam i domyslam sie ze bylby tutaj tez takze nie wiem czy jest sens jezeli znalazles drugi egzemplarz w lepszym stanie bo i tak musisz rozebrac (chyba ze chce Ci sie oklejac cale wnetrze samochodu :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez zlazi to cholerstwo :wallbash: :wallbash:

Cena tunelu w aso to okolo 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh moze macie tipsy :D dlatego wam schodzi :D

300PLN to nie duzo za caly tunel

OT: kumpel ma samochod po jakiejs Pani z dlugimi pazurami i wszystkie prawie przelaczniki ma tak zjechane ze prawie nic juz na nich nie widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ASO chcą 300zł za tunel to taniocha tylko brać!!! Z moich obliczeń wychodzi (po podwyżce) ponad 460zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ASO chcą 300zł za tunel to taniocha tylko brać!!! Z moich obliczeń wychodzi (po podwyżce) ponad 460zł :(

Mowie okolo bylo tak jakies 3 miesiace temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...