Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 1.9 TDI AFN - ALL] problem z zapisaniem pliku w VAG COM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam dwa pytanka:

1-

co jest grane: załączam programik VAG 208.01 PL, autko jest odpalone, wchodzę w "wybór sterownika" , potem "elektronika silnika 01", potem"blok pomiarowy 08" i ustawiam na 003 tak jak kolega baskecik w filmie .... poczym naciskam przycisk LOG a zaraz przycisk START i wyskakuje mi taki błąd:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f9c62f5b9d2602ff.html

co jest grane?????????? dodam iż mam exela (jeśli dobrze myślę iż jest wymagany)

dodam też że programik NIE JEST zarejestrowany ale to chyba niewymagane???? :/

i teraz drugie pytanko

2-

a mianowicie czy ktoś może mi powiedzieć czy wszystko jest okej:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d3476539a7fe676.html

chodzi mi o te cyferki bo jedna widze że niemieści się w "granicy/przedziale jęśli tak to mogę nazwać ----czy jest coś nietak?? czy coś źle ??

prosze o pomoc!

z góry wielkie dzięki dla wszystkich za odpowiedzi i podpowiedzi.....adamFox

ps

już mam dość tego VAG'u => zawsze mam jakieś problemy z nim a to niedziała a to brak czegos a to ieta wersja a teraz jak się połaczyłem z autkiem to takie coś mi wyskakuje :/ :evil::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Opublikowano

Nie ma takiego silnika TDI ALL :twisted: 011 i 003 zrób pod obciążeniem

Nie tak pokazuje baskecior na filmie ?

Opublikowano

Zrob jescze print screna z okienka About...

A tak swoją drogą daruj sobie PL wersję i zapodaj EN w nowszym wydaniu

Opublikowano
  • Autor
Zrob jescze print screna z okienka About...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/28932e1a780b2bb1.html

A tak swoją drogą daruj sobie PL wersję i zapodaj EN w nowszym wydaniu

tylko ta wersja co jest wyżej w linku tylko ona mi chodzi tylko ta wersja łączy się z autkiem ...ENG niechce się połączyć , niewiem czemu???? :/

[ Dodano: 15-03-2007, 19:35 ]

Nie ma takiego silnika TDI ALL :twisted:

poprawiłem- może być??

011 i 003 zrób pod obciążeniem

Nie tak pokazuje baskecior na filmie ?

jechałem, rozpędziłem autko na 3 biegu do 30km/h, nacisnąłem LOG potem START i cóż jak mi wyskoczyło:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f9c62f5b9d2602ff.html

więc co jest nietak???????????????????? :/ bo nierozumię zabardzo???????????

ps.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMÓZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodam iż mam kabelek z wyjsciem COM a nie z USB ...............ma może ktoś do nich jakieś sterowniki bo niewiem czy te co mam są okej??................ ale sie instalują :/

Opublikowano

adamFox, chyba sam sobie odpowiedzialeś na pytanie czemu nie możesz zrobić logów

zobacz sobie sam na scrinie jaka to jest wersja programu :rotfl:

Opublikowano
Zrob jescze print screna z okienka About...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/28932e1a780b2bb1.html

To już chyba rozumiesz co jest nie tak.

O dziwo pozwala ci połączyć się ze sterownikiem - normalnie bez rejestracji nie ma takiej możliwości.

Co do komunikacji post COM interfejsu musi się zgadzac z wybranym w programi (od 1 do 4)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.