Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy będzie pasować konsola środkowa przed lift a II lift?


prometeusz86

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy bedzie pasowac konsola środkowa, tak jak na zdjeciu zaznaczyłem.

Oczywiscie ja mam manulane sterowanie nagrzewania i chcialbym ząłozyc konsole

bez navi.

Zdjecie tylko podglądowe:

http://img529.imageshack.us/my.php?image=beztytuug.jpg

Widze że strasznie nie lubisz używać prefixów w tematach to juz 3 raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się kiedyś zastanawiałem nad taką przekładką, ale to chyba nie warte jest zachodu.

W nowej konsoli nie ma miejsca na zapalniczkę, bo ta została przeniesiona na tunel obok ręcznego, dodatkowo pokrętło regulacji świateł jest po drugiej stronie kierownicy.

Zmiana elektryki-nie wiadomo czy wszystko będzie pasowało plug&play czy tez trzeba będzie bawić się z tym.

Ja mam klimatronik, a panele sterujące są inne więc tez może być problem.

No i nie wiadomo, czy kolorystycznie będzie idealnie pasować do reszty deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko bo rzadko, ale wychodziły

nie bylo poliftow z manualem[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 18:15_________________________________________________do takiej przerobki musisz miec nowa konsole ( 1 lub 2 din )

oraz tunel wokol galki skrzyni biegow

klimatronik

przyciski

oraz kosz ktory to wszystko trzyma

u ciebie bedzie ciezko bo masz manualna klime

wiec musisz dorezac tez czesci potrzebne do tego aby miec klimatronik

z podpieciem nie ma wiekszych problemow z tego co wiem

bo temat juz byl poruszany i ... w klimatroniku trzeba jakies tam piny przepiac i jest si .... ( bo jak sie nie przepnie to przyciski sie nie postwietlaja aczkolwiek klimatronik dziala ) ( mowa tu o zamianie klimatronika przedliftowego na poliftowy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym odnowić temat i zapytać czy komuś się udało przekładkę konsoli środkowej zrobić z przed lifta na polifta.

Jeżeli tak to prosił bym o fotostory.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja właśnie przełożyłem konsole z przedlifta na polifta jakis miesiąc temu :decayed: Roboty trochę jest z tym wszystkim zwłaszcza jeśli średnio kumasz co i jak tak jak w moim wypadku to było ale dzieki pomocy kolegów z forum udało się :) Wszystkie graty kosztowały mnie jakies 580zł ale po sprzedaży starych na czysto wyszło mi jakieś 400zł.

Ale drógi raz nie chciało by mi sie tego robić zwłaszcza że jeszcze czyściłem silniczki które i tak mi strasznie głosno brzeczą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byś mógł napisać z czym miałeś największe problemy??I jak długo to robiłeś

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to kilka dni tak po 2-3 godzinki na dzień bo w tedy straaasznie piździało a w garażu mam kiepskie grzanie i nie chciało mi się siedzieć dłużej. Myśle że najwięcej motki jest z podpięciem klimatronika- podświetlenie przycisków Ci nie bedzie działac i u mnie na przykład napięcie było na tym pinie co trzeba ale gdzieś masa poszła w las i po podpięciu masy ale już nie pamiętam do którego pinu zaczeło hulać. Motka też jest z przyciskami od świateł przeciwmgielnych bo awaryjka to minuta roboty :) . Reszta to pikuś. No i przyda Ci się Vag żeby puźniej błędy wykasowac bo na pewno jakieś tam Ci wyskoczą. Zapalniczkę wmontowałem w ten jeden uchwyt na kubki co jest w tunelu i jest git ;) Jak będziesz chciał to Ci fotki moge wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz prześlij kilka fotek z montażu.Chciałbym zobaczyć czy ogarnę temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam pytanie czy jest dużo zachodu z podłączeniem panelu klimy z roku 99-2001 do przed liftowego chodzi mi o kostki i ewentualny schemat co gdzie trzeba przepiąć w kostkach, bo jakoś nie mogę tego znaleźć oraz jak jest z przyciskami od halogenów i podgrzewaniem tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się podłączył do tego postu, też mam zamiar przełożyć konsole, już całość zakupiona :> tylko co i gdzie podłączyć przy klimatroniku i przy przyciskach awaryjne, i przeciwmgielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...