Treść opublikowana przez jedrusa4
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ok. Dzięki
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A mógłbyś podeslac link do adaptacji skrzyni, bo nie wiem czy dobrze to zrobilem, ewentualnie opisac to, adaptacja wyszla u mnie ok ale jak trzymam gaz w jednym punkcie to mam odczucie jak by delikatnie byly obroty nie tak, jedzie równo i na chwile zwalnia i zaraz znow dobrze.i czy przy adaptacji ruszac wolno czy energicznie, tak samo chodzi o hamowanie.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartek wielkie dzieki za uszczelniacz???
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tak, nie maja i juz nie produkuja
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam, gdzie moge kupic uszczelniacz do sterownika v30 od strony wtyczki ten owalny?
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Smoka kupilem od avf krutki jest
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Znajomy chrabąszcz sie podejmie 1000 krzyknął
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Wszystko juz kupione do swapa tylko nie wiem jak przyciac tego smoka bo foty nie pokazuja sie. Czy ktos moze podpowiedziec?
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Witam. Czy moze ktos dac namiar z okolic kielc co zrobi taki swap
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Wtyczkę można kupić za kilkanaście pln w serwisie. Albo szrot znajdziesz ją w każdej A4 B6/B7, taka sama jest do czujnika nasłonecznienia i przycisku otwierania klapy bagażnika . Nr. 8E0971832 wielkie dzięki, jutro dzwonię do aso Wszystko juz zamontowane,palma pokazała się po jakiś dwóch godzinach
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Tak jak napisałem wcześniej, nie mam wtyczki, a w aso powiedzieli mi że ta wtyczka wystepuje z calą wiązką
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
A coś mądrego możecie napisać? Np.gdzie jest pierwszy pin?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Ale właśnie oto chodzi że nie mam tej wtyczki
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Witam, jestem w trakcie montażu, czy ktoś wie z której strony w liczniku jest pierwszy pin?
-
Klima bardzo słabo chłodzi a wiatraki chodza na max obrotach
U mnie jest ta sama sytuacja, a mnie się wydaje że to jest wina uciekającego czynnika, jest go zbyt mało. Oczywiście nie jestem zbyt pewny bo przed wyjazdem napełniałem klimę i oczywiście sprawdzali szczelność, ale może się wszystko zdażyć
-
Klima bardzo słabo chłodzi a wiatraki chodza na max obrotach
witam, ja jestem w chorwacji i mam ten sam przypadek, co można zaradzić z tym problemem?
-
Nie działające spryskiwacze lamp
od wtyczki silniczka? a gdzie one wchodzą?
-
Nie działające spryskiwacze lamp
Witam, sorki że poruszam temat choć już było parę wątków z tym związane, lecz w moim przypadku nie pomogły, a mianowicie mam problem ze spryskami lamp, u mnie są oryginalnie spryski wysuwane, niestety nie działają, już wymieniłem pompkę bo była spalona, bezpiecznik jest cały, na czarnej kostce tam gdzie jest kabelek biało czerwony sprawdzałem napięcie i po załączeniu manetki pokazało się na chwilkę napięcie, ale niestety na kostce przy silniczku nie ma żadnego napięcia, kodowanie sprawdzałem i też jest ok 00011, nawet przy teście spryski się nie załączają. Co to może być i gdzie szukać przyczyny
-
Brak spryskiwaczy reflektorów
rozgrzebę trochę temat, u mnie są oryginalnie spryski wysuwane, niestety nie działają, już wymieniłem pompkę bo była spalona, bezpiecznik jest cały, na czarnej kostce tam gdzie jest kabelek biało czerwony sprawdzałem napięcie i po załączeniu manetki pokazało się na chwilkę napięcie, ale niestety na kostce nie ma żadnego napięcia, kodowanie sprawdzałem i też jest ok, nawet przy teście spryski się nie załączają. Co to może być i gdzie szukać przyczyny
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
operacja udana, bez demontowania siedzenia i schowka, same plastiki pozciągane i dało radę się dostać, kodowanie i wszystko hula jak trzeba
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
to jutro podmianka z D na C
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a w którym miejscu jest dokładnie ten moduł?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
moduł BT znajduje się w podłodze gdzieś przy fotelu pasażera i czy jest konieczność zdemontowania go?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
witam, dziś udało mi się połączyć z moim modułem BT, mam z literką D, oczywiście zrobiłem kodowanie i ku mojemu ździwieniu zassało mi książkę telefoniczną z samsunga s3, ale niestety nie łączy mi się z rns-e. moje pytanie czy jak zmienie moduł z literką C to połączenie z rns-e będzie bez problemu? (moduł BT Z literką C już w drodze do mnie).
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
rzadka sprawa, a jak już jest to cena masakra a z kańcówką C widziałem za 200