Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5q 1.8 T APU] nie przyspiesza płynnie, logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć
 
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodu i przyjemnie się nim jeździ... prawie przyjemnie.
Objaw jest ciężki do opisania i co najgorsze nie jest powtarzalny... czasami mam wrazenie, że jest dobrze.
W zakresie ok. 2000 obrotów i tak jakby z dołu , najczęściej na biegu 1 i 2 ale wystepuje tez na 3 czuje coś jakbym ciągnął przyczepe... auto ma wyraźnie ciężko... i tak jakby bardzo delikatnie przerywało. Wiecej gazu i wszystko znika. Dodatkowo wtedy występuję:
- szarpniecie tak jakby ktoś paliwo odciął na sekundę
- przy zmianie biegu obroty nie spadają... a czasami wręcz wzrastają
Spalanie - wydaje mi się w normie - 10-12 w miescie.... na trasie  8-9.
Co zostało zrobione
- wymieniony termostat - nowy z ASO - temp. oscyluje w granicach 90-95*
- wymieniony zawór jedokierunkowy odmy - zwany też srubą odpowietrzającą - po tym jest dużo lepiej... czyli wcześniej ciągnąłem przyczepe z węglem.. a po wymianie tego zaworu ciągne przyczepe pustą.
- wymienione świece
- wymieniony zawór DV - nowy z ASO
Wczoraj zrobiłem logi
 
Dodatkowo
Auto zapisuje błąd
17521 - Oxygen (Lambda) Sensor; B1 S1
            P1113 - 35-10 - Internal Resistance too High - Intermittent
Readiness: 0000 0000
który skasowałem przed wykonaniem testu dynamicznego... ale pojawił się po logowaniu.
Pierwsza naturalną sugestia - sonda... ale znajomy mechanik po przejechaniu się... wykluczył ze to sonda... zasugerował filtr paliwa. :)
Druga... wężyk sterowania DV... nie wygląda zbyt ciekawie i ktoś już coś przy nim dłubał - ewidentnie do wymiany na nowy.

Poradźcie chłopaki gdzie skierować ręce które leczą i czy te sugestię trzymają się kupy.

Edytowane przez przemik

Opublikowano

Turbo ok, zrób log 2+33

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Podbijam.

Może ktoś coś podpowie.

Cały czas borykam się z tym problemem. Co zauważyłem jeszcze. Nasila się to jak jezdze po miescie. Czyli kiedy często "operuje" się pedałem gazu. Na trasie praktycznie nie wystepuje. Wymieniony filtr paliwa i regulator ciśnienia paliwa. Brak poprawy.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.