Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z obiegiem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . jak w temacie . podczas jazdy zauważyłem wzrost temperatury 98-100 * . po podniesieniu maski zauważyłem wyciek wody ze zbiorniczka , woda się gotowała . Myślałem że to termostat więc wymieniłem ... Jednak problem został. Po dłuższej analizie wymieniłem pompę wody ... Problem został . Dodam , że górny wąż jest gorący , a dolny zimny , tak jakby termostat cały czas nie puszczał  obiegu , jutro wyjmę całkiem termostat i sprawdzę bez , Macie może jakieś inne pomysły ? W układzie chłodzenie jest niwy płyn , nowy olej jak i filtr , nie widać uszkodzeń uszczelki pod głowicą "wody w oleju czy oleju w układzie chłodzenia" Może coś z chłodnicą ? wymieniana dwa lata temu ... > Pytanie czemu dolny wąż jest chłodny a w zbiorniczku gotuje się woda .. ?

Opublikowano

Witam Kolegę,widzę że pierwsze najbardziej istotne rzeczy które przy takich objawach nalezy sprawdzić masz już ogarnięte. Więc dalej podpada termostat, sprawdź go sobie domowym sposobem - czyli włóż go do gotującej wody jeśli się otworzy to sprawdź ile i czy jego wychył w mm jest zgodny z danymi katalogowymi. Ja zwykle zakładam termostaty marki Wahler - polecam. Jeśli to nie to to do sprawdzenie drożność chłodnicy - można sprawdzić bez jej wyciągania - wpakować od góry węża z wodą i zobaczyć czy dołem leci. Trochę ekstremalne ale dobre rozwiązanie. Nic innego na tą chwilę nie przychodzi mi do głowy. 

Powodzenia w dłubaniu i napisz czy problem rozwiązany.

Opublikowano
W dniu 25.09.2018 o 23:38, cinek674 napisał:

Witam . jak w temacie . podczas jazdy zauważyłem wzrost temperatury 98-100 * . po podniesieniu maski zauważyłem wyciek wody ze zbiorniczka , woda się gotowała . Myślałem że to termostat więc wymieniłem ... Jednak problem został. Po dłuższej analizie wymieniłem pompę wody ... Problem został . Dodam , że górny wąż jest gorący , a dolny zimny , tak jakby termostat cały czas nie puszczał  obiegu , jutro wyjmę całkiem termostat i sprawdzę bez , Macie może jakieś inne pomysły ? W układzie chłodzenie jest niwy płyn , nowy olej jak i filtr , nie widać uszkodzeń uszczelki pod głowicą "wody w oleju czy oleju w układzie chłodzenia" Może coś z chłodnicą ? wymieniana dwa lata temu ... > Pytanie czemu dolny wąż jest chłodny a w zbiorniczku gotuje się woda .. ?

Podłącz VAGa i sprawdź błędy. Sprawdź wentylator przy chłodnicy. Przy określonej temperaturze powinien się włączyć. Może jakiś czujnik go nie uruchamia, a może sam wentylator się zacina.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.