Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę dojść do ładu z moim AVJ-em. Ogólnie auto jest trochę słabsze, niż powinno.

Dodatkowo czasem jest tak, że w ogóle nie jedzie (tak, jakby turbo w ogóle nie wstawało). Częściej się tak działo, gdy było gorąco, ale teraz też się czasem zdarza.

Ciekawostka jest taka, że miesiąc temu ściągałem zderzak i przy okazji przepłukałem wężem ogrodowym chłodnice i IC i przez kilka dni samochód śmigał całkiem dobrze, a potem z dnia na dzień słabł w oczach :P.

Dodatkowe info:

- świeża sonda (ma ze 3 miesiące)

- świeża przepływka

- nowy N75 Pierburga do oplowskiego 2.0T

- świeży DV

- wywalone N112, N249, ezektor i kilka niepotrzebnych zaworków.

- mam LPG.

Wklejam podstawowe logi:

http://vaglogi.pl/log-002_033_DzzP3r.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_VkOJU7.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_lS29c6.html

Może ktoś wyczyta z logów więcej, niż ja :P.

Edytowane przez X18XET

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez X18XET

Opublikowano

Wg. logów to wszystko jest dobrze, moze lpg nie jest najlepiej ustawione i rozjeżdza adaptacje?

 

Opublikowano

Ja po logach tez nic zlego nie widze, wszystko tu w porzadku.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie z logów nic konkretnego nie wynika, może oprócz deczko za małego przepływu. LPG raczej mi nie ruszy adaptacji, bo mam odpiętą pompkę SAI i wtyczkę od napinacza :P.

Chyba muszę mieć lapka w pogotowiu i zlogować go, jak znowu złapie muła ^^.

Opublikowano

No tak, jak wtyczka odpieta to adaptacje nie wchodzą.

Opublikowano
  • Autor

Btw, przypomniałem sobie jeszcze, że czasem, jak wcisnę głębiej gaz tak między 2k-3k rpm, to czuć pojedyncze zafalowanie przyspieszenia tzn. przez ułamek sekundy próbuje przyspieszać, potem przez ułamek sekundy przyspieszenie spada, a za chwilę wraca z powrotem do stanu początkowego i już jedzie. Nie raz czuć też delikatne szarpanie, gdy jadę stałą prędkością i silnik kręci się z  2k-3k rpm. Coś takiego to mi akurat śmierdzi N75, ale jest nowy :P. A możliwe, żeby przepustnica tak świrowała?

Idzie ją jakoś sprawdzić? Nie ma przypadkiem jakiegoś pola z otwarciem przepustnicy w bloku 000?

Edytowane przez X18XET

Opublikowano

Kanal 117 jest od polozenia kata otwarcia przepustnicy. Mozesz zlogowac.

Opublikowano
  • Autor

Jutro zloguję ^^.

Opublikowano

Zrob 115+117+118 to bedzie wiadomo czy cos z przepustnica. 

Opublikowano

Przecież kąt otwarcia przepustnicy masz w 003...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.