Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana pompy wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

niedługo będę musiał wymienić w moim B6 pompę wspomagania. Mam pytania do tych co już to robili:

1. Czy jest to trudne i czy trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę?

2. Czy po założeniu nowej pompy trzeba ja jakoś specjalnie odpowietrzać?

Objaw jest u mnie taki, że przy skręcaniu mocno buczy, wyje i przy skręcaniu kołami rusza się napinacz tak jakby był tam jakiś opór od paska. Sprzęgło alternatora, pasek i napinacz mam nowe przed wymianą tych elementów było tak samo. Proszę o sugestie.

Opublikowano

Masz pewność, że to pompa? Ja bym najpierw zmienił płyn i zbiorniczek.  Koszt zdecydowanie mniejszy, a szansa spora na poprawę. 

 

Zdejmowałeś pasek i ruszałeś kołem pompy dla sprawdzenia oporu? 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, golfagn napisał:

Masz pewność, że to pompa? Ja bym najpierw zmienił płyn i zbiorniczek.  Koszt zdecydowanie mniejszy, a szansa spora na poprawę. 

 

Zdejmowałeś pasek i ruszałeś kołem pompy dla sprawdzenia oporu? 

Zdejmowałem pasek i pompa chodzi lekko i ma delikatny luz podczas kręcenia jej kołem. Ma też minimalny luz na boki.

Opublikowano

Odkrec waze od wspomagania przy zbiorniczku.Nastepnie odkrec zbiorniczek i umyj go dobrze w srodku.

Teraz luzujesz napinacz sciagasz pasek i odkrecasz weze od pompy nastepnie sama pompe.

Zakladasz to w odwrotnej kolejnosci dajac nowy oring na wezu ktory idzie do magla tj ten zasilajacy z pompy.

Zapodajesz pasek i napinasz to jak nalezy.

W zbiorniczku zaslepiasz otwor na powrot z magla a zasialnie pompy podpinasz.

Waz powrotny z magla dajesz do butelki.

Podnosisz przod auta w powietrze i lejesz do zbiotniczka zielony plyn do wzpomagania z citroean i krecisz kiera tak by plyn przelewal sie do butelki.

Nie odpalasz auta!!!Pilnujesz stanu plynu.

Jak juz plyn bedzie koloru takiego jak wlewasz to zakladasz powrot z magla i dolewasz plyn do stanu.

Przykrecasz zbiorniczek.

Opuszczasz auto odpalasz i krecisz kiera prawie na maxa w ta i tamta.

Uklad odpowietrzy sie sam.

Plynu potrzebujesz 2 litry.

Pompe daj uzywke w dobrym stanie.

Naj z wiekszym cisnieniem jezeli jest taka opcja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.