Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Progi S4 do A4


linkin

Rekomendowane odpowiedzi

w normalnej A4 listwy dolne sa szitem zgumopodobnymm czy czyms;) W s4 elementy te sa lakierowane wiec musi byc to jakies inne tworzywo, Abs czy cus.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w normalnej A4 listwy dolne sa szitem zgumopodobnymm czy czyms;) W s4 elementy te sa lakierowane wiec musi byc to jakies inne tworzywo, Abs czy cus.;)

Ale poza materiałem niczym sie juz nie róznią :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam pytanko,kupilem progi oryginalne do mojej audi,zwykle 1.8 ,mam pytanie jak je zalozyc bo to napewno bedzie gorsze od zalozenia zderzaka,chodzi mo o mocowania itd itp,najlepiej jakis foto story,wrzuce potem ich foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na ori progi do S4 za 300zl szt. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na ori progi do S4 za 300zl szt. :gwizdanie:

Ale to dla Ciebie czy chcesz się podzielić namiarem ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos chce kupic to moge sie podzielic, ja na razie mam inne wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ma ktos z Was namiary na progi rs4 ??? :) bo zakupilem zderzak z rs4 za 150 zl :D...orginal

moze chce ktos grill s4 ?? orginal

same progi ci nie wystarczą RS4 ma poszerzone błotniki wiec jak załozyś te progi to nie będzie wyglądało za ciekawie :gwizdanie: tak samo przedni zderzak też nie jest p&p musisz go zwężyć kolega nosb to zrobił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ma ktos z Was namiary na progi rs4 ??? :) bo zakupilem zderzak z rs4 za 150 zl :D...orginal

moze chce ktos grill s4 ?? orginal

same progi ci nie wystarczą RS4 ma poszerzone błotniki wiec jak załozyś te progi to nie będzie wyglądało za ciekawie :gwizdanie: tak samo przedni zderzak też nie jest p&p musisz go zwężyć kolega nosb to zrobił :good:

Poprostu musisz wyrezać cały bodykit RS4 jak się chcesz bawić z progami. Chyba że założysz sam zderzak, wtedy trzeba tylko go przyciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że założysz sam zderzak, wtedy trzeba tylko go przyciąć

tylko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że założysz sam zderzak, wtedy trzeba tylko go przyciąć

tylko :decayed:

rach, ciach i jest, gdyby to było takie proste... :chytry:, a błotniki możesz poszerzyć jak Nowak i będzie git :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że założysz sam zderzak, wtedy trzeba tylko go przyciąć

tylko :decayed:

rach, ciach i jest, gdyby to było takie proste... :chytry:, a błotniki możesz poszerzyć jak Nowak i będzie git :wink4:

Nowak_zg ma tylko lekko poszerzone nadkola. Do zderzaka RS4 trzebaby je konkretnie poszerzyć no i jeszcze odpowiednio dopasować do zderzaka. Także lepiej kupić odrazu gotowe błotniki niż się tak bawić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej o zwezenie zderzaka i wizualne poszerzenie furki, a nie naciaganie blotników o 10cm :wink4:, bo to byłoby bez sensowne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne sensowne to zakup 2 blotnikow od RS4 ,zderzak wchodzi jak ta lala,kto przycina zderzaki od RS4?,taka opcja siedziala w mojej glowie rowniez,ale po zostrzygnieciu za i przeciw zostalem przy S4 gdyz jak szczepisz przod od RS4 przod jest masywny i nadmuchany a tylnie nadkokla zostaja ori,wyjsciem jest wspawanie reperatur wewnetrzych i zewnetrzych od RS4 avant,wtedy to wyglada,ale zabawy i koszta ogromne,wrzuce na forum temat goscia z angli zobaczycie co zrobil ze zwyklej B5 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat obadany... czarna czy srebrna ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowa z czarnym dachem ?

Ciekawie się zapowiada :wink4: A może czarny mat ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...