Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Czy odma na coś wspólnego z hamulcami ?


tomasN95

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadaczy :audi:

czy odma może mieć coś wspólnego ze słabymi hamulcami, bo podobno mam przerwany jakiś przewód który łączy się z odmą, przewodem do serwa i przewodami pokryw klawiatury i od jakiegoś czasu map słabe hamulce(za wyjątkiem płynu tarcze i klocki wymienione) biorąc pod uwagę że przedtem były żyleta korzystałem z funkcji szukaj ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi dlatego zwracam sie do was o pomaca

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie idzie jeden przewod z podcisnienie z silnika a dokladnie z kolektora ssacego, ale to nie odma tylko podcisnienie na pompe hamulcowa(servo), jesli go masz dziurawego to jak najbardziej, hamulkec bedzie bardzo kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przewody powinny być szczelnie połączone - wydaje się, że heble są słabe bo jest słabe wspomaganie podciśnieniem, ale jak bardzo mocno depniesz to działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie idzie jeden przewód z podciśnienie z silnika a dokładnie z kolektora ssącego, ale to nie odma tylko podciśnienie na pompę hamulcowa(servo), jeśli go masz dziurawego to jak najbardziej, hamulec bedzie bardzo kiepski.

witam przewód który wychodzi z serwa jest cały widziałem przerwany przewód o którym pisałem wcześniej i jest to jeden z przewodów który wychodzi z pokrywy od klawiatury i łączy sie z rozdzielnikiem do którego podłączony jest drugi przewód od klawiatury następnie podłączony jest tam cały nie uszkodzony przewód od serwa,jeszcze jakiś przewód i kolejny który jest połączony z odmą. mechanik mówił żebym kupił taki przewód to go mi wymieni a narazie mówił ze mogę tak jeździć ale byłem w sklepie i powiedzieli że taki przewód to dostane w serwisie albo naszrocie !?

czy faktycznie mogę jeździć tak przez jakiś czas do póki nie kupię tego przewodu czy to nie jest groźne dla silnika?

a sie rozpisałem ale to dlamnie ważne to moja pierwsza :audi:!!!![br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:48_________________________________________________

Te przewody powinny być szczelnie połączone - wydaje się, że heble są słabe bo jest słabe wspomaganie podciśnieniem, ale jak bardzo mocno depniesz to działają.

jak kilka razy wcisnę pedał no to są ale nie takie jak były wcześniej , wystarczyło musnąć a już było czuć ze auto zwalnia

czy mógłbyś mi powiedzieć co to jest hebel? (czy to pręgowane przeody od klawiatury?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebel to strug stolarski. Potocznie też hamulec.

Połącz przerwany przewód kawałkiem rurki na opaski zaciskowe, a jak jest dziurawy, to wytnij ten kawałek i połącz - będzie dobrze.

Nowy kosztuje furę siana (czyt. dużo pieniędzy, znaczy drogi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...