Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3


Walus851

Rekomendowane odpowiedzi

świeże foteczki po założeniu nowych lampek zespolonych valeo i zenonek

19092009108.jpg

19092009109.jpg

19092009110.jpg

19092009111.jpg

19092009106.jpg

w tym roku chciałbym jeszcze założyć gwint i zderzak s4 :> pomodzic cuś przy mocy.Na nowy sezon odswieżyć lakierek i może jakaś inna felgę :> Pozdrawiam Walus851 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zdjecia na gorze Żar :cool1:

zgadza się kolego zdjęcia były robione na szybko ale miejscówka fajna pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:06_________________________________________________Ostatnia sesja przed zima z nowośći doszedł xenon 6000 i nowe cb :tongue4: jako że nadchodzi zima audi ma założone buciki zimowe i teraz zastanawiam się co z felgami letnimi na nowy rok i tu prośba do was drodzy koledzy bo sam nie wiem co zrobić myslałem cz te bbs co mam odnowić i dać do malowania i teraz są dwa warianty na srebno jak było czy może czarna perła, a może macie propozycje innych felg by moja audi fajnie wyglądała.

Leja z tylu już amorki wiec jest bliżej jak dalej gwintu :> pozdrawiam i proszę o poradę w sprawie felg Pozdrawiam Walus851

Fotexy zapraszam do oglądania :>

20092009139.jpg

20092009123.jpg

200920091352.jpg

20092009136.jpg

200920091312.jpg

20092009126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy za komentarze

ładna, mimo tego że avant :decayed:

tych felg bym nie malował na czarno, teraz jest :kox:

A milicja się nie czepia przyciemnionego przodu? Ile masz %?

auto ma ścieme najjaśniejszą jaka tylko w bielskiej firmie Solar :hi: z policja jak narazie nie miałem problemów co do szybek zbieram na gwinta i zderzaczek s4 lub z polifta ze spryskami i halogenami

Czyli radzicie felgi zostawic tak jak sa Pozdrawiam Walus 851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna B5... mody narazie idą w dobrym kierunku... kombinuj coś z tym zderzakiem s4 ze spryskami bo do tego już coraz więcej mundurów się czepia :/ a poza tym bez sprysków jakiś taki łysy zderzak jest :)

Udanych i przemyślanych modów życzę,

Grado

PS. Mój typ na felgę letnią model S5 19' :) 235/35/R19 oponka chyba do tego pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się światłocienie nie zgadzają na felgach, ale nie miałem odpowiedniej fotki żeby to lepiej pasowało :confused4:

poza tym jest niedziela i mi się nie chce :decayed:

200920091352s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie to wygląda muszę o nich pomyśleć :hi:

Jak chcesz zobaczyć takie felgi na srebrnym avancie i z zawiasem 1BE (-20) to zobacz mój temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładny avancik ;) al szczerze to nie zakładaj wiekszych niż 17'' no 18'' to już ostatecznośc jak dla mnie i proponuje jakies firmowe ;) (to znaczy orginlane audi albo bbs albo innej zaneje renomoweanej firmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wam się widzi ?? bo nie wiem czy szukać felg avus czy o tych prosiakach myśleć 20100317384.jpg miał być zderzak s4 niestety plany się zmieniły :( ale dostałem zderzak poliftowy :> czekam na halogeny i malowanie dużo roboty ze zmiana zderzaka bo nie mogę na forum znaleść a jak rozwiązać problem z intercoolerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz tych prosiakowych bo to kupy są jakieś , ja bym w życiu takiego szitu nie założył :no::thumbdown::sick3::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym macie wyglądają tak bezpłuciowo... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mała sesja :)

z nowośći doszły:

-halogeny

-zderzak pod spryski

-spryskiwacze lamp

-2 nowe opony fulda czekają na montaż

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ee408fdf98d706b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da22b5e642283b4a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1db4a2e1967d0826.html

rozmyślam tez nad pomalowaniem relingów w srebny kolor co o tym myślicie planów jest dużo wydatków niestety więcej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmyślam tez nad pomalowaniem relingów w srebny kolor co o tym myślicie planów jest dużo wydatków niestety więcej :confused4:

Ale że jak na srebrny? Że chrom? To lepiej zamień się z kimś, niektórzy wolą czarny mat. Nie maluj ich... Jeśli już to poleruj, kiedyś kolega raggaman spolerował w swoim aucie, ale mimo wszystko chyba lepiej założyć ori chrom niż bawić się w poler :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmyślam tez nad pomalowaniem relingów w srebny kolor co o tym myślicie planów jest dużo wydatków niestety więcej :confused4:

Ale że jak na srebrny? Że chrom? To lepiej zamień się z kimś, niektórzy wolą czarny mat. Nie maluj ich... Jeśli już to poleruj, kiedyś kolega raggaman spolerował w swoim aucie, ale mimo wszystko chyba lepiej założyć ori chrom niż bawić się w poler :wink4:

jak będę zmieniał relingi to jednak na orginał żałuje ze przy malowaniu zderzaka nie pomalowałem dokładki tej czarnej z dołu w kolor,ale poprawie to jak tylny zderzak pójdzie do poprawki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...