Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Gdzie dostanę taką kostke do radia ?


Rako

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Słuchajcie mam mały problem....

Postanowilem zamontować sobie radyjko fabryczne (Audi Concert) no własnie wszystko ładnie styka ale ...

Jedna kostka jest praktycznie rozerwana...chodzi mi o tą kostke co wychodza kable na glosniki tylne, wzmacniacz i chyba wyswietlacz jak sie nie myle...dla przykładu posłuże sie linkiem którego tu znalazłem:

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm (Audi model:Concert CD Grundig, Chorus 2 Grundig.....c-1 c-2 c-3 ta własnie kość...czy idzie ją wogóle gdzies zakupic) chciałbym to doprowadzic do pierwotnego stanu kable mniej wiecej wiem jak idą ale kośc jest w opłakanym stanie;/

Czekam na jakies sugestie ...

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całości w jednej kości C1/C2/C3 nie dostaniesz chyba, jeśli już to C1+(C2/C3) lub C1+C2+C3.

Jeśli chodzi o C2/C3 to możesz kupić sobie np. coś takiego

http://www.allegro.pl/item558304521_przejsciowka_mini_iso_adapter_vw_audi_seat_fv.html

i powkładać piny w czerwoną kostkę, będziesz mieć 2 kostki sprawne. C1 też samą gdzieś dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bede musiał jakos zreanimować bierzącą kostke ;/[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 19:28_________________________________________________Siemka.

Dzisiaj zamówiłem sobie radyjko Concert.

Słuchajcie pytanko do Was czy bez tej jednej kosci (c1 c2 c3) radyjko będzie mi pykało ??

Predzej czy póżniej i tak sie tym zajme ale chciałbym przetestować radyjko.

Bede wdzieczny za odpowiedz.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ są rozpisane numery części wszystkich pinów, kabli do naprawy instalacji radiowej jak i wtyczek. Zostaje tylko wycieczka do ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo :) właśnie skończyłem zabawe z radyjkiem :) A więc zakupiłem kostke co polecał mi ,,wojtek555" (dzieki) :) powpinałem piny nowiutkie które zakupiłem również na jakze znanym allegro ;p

Wszystko śmiga doskonale !! Podświetlenie działa :) Infomacje wyświetlają sie na fisie :) Radyjko samoczynnie sie wyłaczy po dluzszym postoju:) Po przekreceniu kluczyka w pozycji wyłaczonej leciutko przygasa no bomba !!!

Działa jak dawniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...