Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy 1.8T AEB 180km


S.K.G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam od niedawna A4 z silnikiem 1.8t AEB 180km. Po kupię auto jeździło bardzo ładnie, turbina pracowała normalnie nie było żadnych zastrzeżeń. Auto sprawdzane komputerami w warsztacie itd.. Wszystko było w porządku poza drobnymi defektami o których wiedziałem. Po czasie zauważyłem, że turbina wstaje tak ok 3tys obrotów i auto dopiero dostawalo powera. Później było już 3,2k obrotów. Aż przed wczoraj kiedy użytkowalem samochód normalnie jak zwykle gdzie poza wysokim wstawanie turbiny nie miałem żadnych zastrzeżeń po zostawienie samochodu na parę godzin zauważyłem później jak jechałem kompletny brak przyspieszenia. Jakby było to zwykle 1.8. Próbując wyprzedzić samochód po redukcji z 5 na 3 byłem w szoku jak on strasznie się zbiera... Tak jest do teraz. Dodam, że wcześniej nie odczuwalem żadnych szarpan silnik pracował równo, wszystki bylo w porządku. To wszystko stało się tak nagle. Po zostawieniu auta na parę godzin gdzie wcześniej jeździło normalnie kompletnie straciło moc jakby ktoś wyciągnął turbine.. 

Wie ktoś o co może chodzić? 

Z gory dziękuję za pomoc

Pozdrawiam. 

Edytowane przez S.K.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez logów nikt Ci tu wiele nie powie.
Jeśli silnik pracuje równo, a po prostu nie idzie, to standardowo do sprawdzenia sztanga przy turbie, czy w ogóle chodzi i jak i N75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...