Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Autoalarm


maniaq01

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jako "świeży" użytkownik audi a4 b6 avant 2002 r. proszę Was o pomoc.

Chodzi mi o alarm w moim aucie.

Nie wiem czy alarm orginalny, czy robiony, ale nie działa! Otóż posiadam oryginalny kluczyk (pilot) audi, czyli otwieranie, zamykanie i otwieranie tylnej klapy. Gdy zamknę auto, dioda w dzwiach kierowcy pulsuje regularnie przez cały czas, auto jest zamknięte, a gdy ruszam klamkami i "bujam" autem alarm się nie włącza, nawet po minucie i dwóch. Tak samo jest gdy zamknę się w środku - nic się nie dzieje!!!

Zauważyłem że z lewej strony przy włączniku świateł mam gniazdo od alarmu firmy Laser Line, ale w tam czerwona dioda ZAWSZE jest wygaszona. Dodatkowo w słupkach z obu stron auta przy przedniej szybie mam dwie czujki ruchu.

Pomóżcie!!! Czy trzeba zgłosić się do serwisu, czy można to zdiagnozować samemu???

Nadmienię, że nie posiadam w słupku kierowcy, żadnego przycisku do wyłączenia alarmu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz ori alarm, to wdrzwiach kierowcy w schowku powinienes mieć wyłączniki do przewozu na lawecie ... też mam oryginalny alarm i wydawało mi się że zepsuty jest, dopóki radia nie zostawiłem włączonego... pika wtedy niezbyt głośno... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź, sprawdzę dzisiaj :hi:, choć nie rozumiem gdzie to jest w drzwiach kierowcy w schowku :tongue4:

Z drugiej strony, zastanawiam się co robi tam alarm firmy LaserLine, którego zniazdo znajduje się z lewej strony pod kierownicą...

Jakieś pomysły????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM i tez mam takie pytanko mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem audi od paru dni i nawet nie zapytałem sprzedającego czy to auto ma alarm widze tylko ze jakas kontrolka miga w drzwiach od kierowcy i jeszcze zauwazyle ze w schowku w tych drzwiach sa jakies 2 przyciski nie wiem bardzo do czego to słuzy i nie doszedłem czy to audi ma wkoncu ten alarm czy nie jak ktos wie o co w tym wszystkim chodzi to nich napisze wielkie dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym podpial Vaga i sprawdzil bledy w sterowniku modulu komfortu,jesli alarm zostal zintegrowany z seryjnym,to pokaze bledy,a jesli nie pokaze,to mozna przeprowadzic test sterownika i wtedy pokaze,czy wszystko jest podlaczone,po tym bedzie wiadomo,gdzie szukac,dlaczego sie nie uruchamia

WITAM i tez mam takie pytanko mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem audi od paru dni i nawet nie zapytałem sprzedającego czy to auto ma alarm widze tylko ze jakas kontrolka miga w drzwiach od kierowcy i jeszcze zauwazyle ze w schowku w tych drzwiach sa jakies 2 przyciski nie wiem bardzo do czego to słuzy i nie doszedłem czy to audi ma wkoncu ten alarm czy nie jak ktos wie o co w tym wszystkim chodzi to nich napisze wielkie dzieki pozdro

po pierwsze,to najpierw szukamy,potem zadajemy pytania-temat sprawdzenia alarmu juz byl

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5837.0.html;highlight=jak+sprawdzic+czy+jest+alarm

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60713.0.html;highlight=jak+sprawdzic+czy+jest+alarm

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27166.0.html;highlight=jak+sprawdzic+czy+jest+alarm

milej lektury :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem,ze latwiej jest zadac pytanie,niz poszukac na Forum,ale uwierzcie mi,pokilku miesiacach na Forum,czytaniu tych samych pytan po kilkanascie razy,a w szczegolnosci odpisywaniu po kilka razy tego samego-prowadzi do takich zachowan,ze jest wklejana ta ikonka :szukaj: fajnie jest komus pomoc,ale jesli ja moge znalezc jakis watek,to kazdy moze tez,a i mniej spamu robi sie na Forum,wiekszosc interesujacych watkow jest ''podwieszonych'',jako FAQ i tam jest prawie wszystko,co trzeba wiedziec..... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...