-
[B6 AWX] Wymiana tarczy w liczniku
ja sie kolego nie bede bawił w przekładanie tarczki uzywke mozna złapac za 250 zł.
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
do milo222 mozesz zrobic ta fotke tego zamka, linka mi sie zerwała i nie wiem co mam tam dokładnie zrobic dzieki
-
Przełożenie mat grzewczych z foteli do foteli w Audi A4 B6
ja mysle ze trzeba wymienic panel
-
Przełożenie mat grzewczych z foteli do foteli w Audi A4 B6
widze ze poruszony został temat grzania dupska az zobacze czy to jest zatopione w piance bo mam zapasowe siedzenia a dokładniej to materiał z pianka i matą jak by sie dało szybko to zrobic to tez bym włozył do siebie a jak bedzie duzo roboty to bede wolał sprzedac
-
[B6 AVF] Dławi się przy ruszaniu
dzięki kolego za poparcie chociaż mechanikiem nie jestem troszeczkę sie orientuje
-
[B6 AVF] Dławi się przy ruszaniu
WITAM WSZYSTKICH MAM TAKI PROBLEM BO PRZY RUSZANIU NA SKRZYZOWANIU MOZNA POWIEDZIEC ZE MI SIE ZADŁAWIŁ INACZEJ ZDECHŁ I DO TEGO JESZCZE COS STRZELIŁO JAK JAKIS WAZ OD PODCISNIENIA MOJA WINA BO ZAMAŁO GAZU DAŁEM TAK MI SIE WYDAJE .MALO TEGO TO STRACIŁA MOC NAJGORZEJ RUSZYC JAK BY NIE MIAŁA TURBINY. JAK MIELISCIE TAKI PRZYPADEK TO PISZCIE WIELKIE DZIEKI POZDRAWIAM prosze nie pisać z capsem
-
[B6 AVF] Szarpanie i przerywana praca silnika
kolego piszesz koło dwumasowe a to juz grubszy wydatek troche by było smutno jak tydzien po zakupie dowiedziałbym sie ze trzeba dołozys z 1500 zł pewnie
-
[B6 AWX] Autoalarm
WITAM i tez mam takie pytanko mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem audi od paru dni i nawet nie zapytałem sprzedającego czy to auto ma alarm widze tylko ze jakas kontrolka miga w drzwiach od kierowcy i jeszcze zauwazyle ze w schowku w tych drzwiach sa jakies 2 przyciski nie wiem bardzo do czego to słuzy i nie doszedłem czy to audi ma wkoncu ten alarm czy nie jak ktos wie o co w tym wszystkim chodzi to nich napisze wielkie dzieki pozdro
-
[B6 AVF] Szarpanie i przerywana praca silnika
WITAM WIDZE ZE MAM TAKI SAM PROBLEM MYSLAŁEM ZE MI SIE COS WYDAWAŁO ALE TO JEDNAK JAKAS MOZE USTERKA FAJNIE ZE PORUSZYLISCIE TEN PROBLEM MOZE RAZEM COS WYMYSLIMY POZDRAWIAM
-
[B6 AVF] Problem z rannym odpaleniem
DOŁACZE SIE DO TEGO PROBLEMU IZ JA ZAUWAZYŁEM ZE U MNIE Z TYM PALENIE Z RANA TO MAM TAK ZE TEZ MUSZE KRECIC ALE WZIAŁEM SIE NA SPOSÓB I PODGRZEWAM 2 RAZY SWIECE ŻAROWE ZAUWAZYŁEM ZNACZNA POPRAWE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW !!! KONRAD
KONRADZIO83
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta